موج
کدخبر : ۳۷۸۹۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378935

سخنگوی شورای شهر تهران :

سخنگوی شورای شهر تهران با انتقاد از روند کند بررسی مصوبات شورا گفت: مجموعه ای از مصوبات شورا با وجودیکه دارای الزام بوده و برای کمیسیون ها، کمیته ها و اعضای شورا واجد اهمیت است و با اولویت ویژه پیگیری می‌شد همچنان روی زمین مانده است.

به گزارش خبرنگار موج، علی اعطا از فرایند صدور پروانه های ساختمانی به عنوان نمونه ای از این مصوبات برزمین مانده یاد کرده و گفت:از نظر کمیسیون این فرآیند پر مشکل بود و باید اصلاح و در شورا تصویب می‌شد که همچنان به شورای شهر نیامده است.

اعطا با اشاره به اهمیت اصلاح فرآیند صدور پروانه اظهار داشت: نباید کار سرمایه گذار که در حوزه ساخت و ساز فعالیت دارد، در مرحله دریافت مجوز معطل بماند.

وی با تاکید براینکه این مساله یکی از مصداق های مانع تراشی برای تولید است اذعان کرد:به نظر می رسد پیگیری و سرانجام رساندن این موضوعات در برنامه شهرداری نیست، برای همین لیستی از مصوبات داریم که مقرر شده بود شهرداری با زمانبندی لایحه ارسال کند.

سخنگوی شورای شهر تهران با بیان اینکه این مصوبات در سامانه جامع مصوبات نیز قابل مشاهده است گفت: افرادی که در شهرداری، رسانه ها و ان جی او ها قصد پیگیری دارند، می‌توانند به راحتی از طریق سامانه جامع مصوبات پیگیری کنند که نمایندگان آنان در شورای شهر نسبت به چه مواردی توجه و حساسیت داشتند و کدام موارد در دستگاه اجرایی شهرداری، مورد بی اعتنایی قرار گرفت.

اعطا در پایان از هیات رییسه شورا خواست که در ماه‌های پایانی شورا، تدبیری اتخاذ شود که بخشی از مصوبات روی زمین مانده شورای شهر به نتیجه برسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها