موج
کدخبر : ۳۷۸۷۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378786

اولتیماتوم شهردار تهران به مدیرانش:

شهردار تهران با اشاره به اینکه مدیران شهری در صورت ورود به لیست های انتخاباتی باید از سمت خود استعفا دهند، گفت: کارمندان شهرداری تهران آزاد هستند در خارج از ساعت اداری هر نوع فعالیت انتخاباتی داشته باشند.

به گزارش ، نشست خبری این هفته پیروز حناچی، شهردار تهران که قرار بود بیشتر درباره فعالیت برخی از مدیران شهرداری در حوزه انتخابات و ورود آنها به لیست های انتخاباتی باشد، تاحدودی حال و هوایی سیاسی به خود گرفت. وی در بخشی از این نشست در مورد احتمال حضور مدیران شهرداری در انتخابات شورای شهر تهران گفت:‌ به مدیران تذکر داده شده که اگر می خواهند در لیست وارد شوند باید از سمت خود استعفا دهند و کسی حق ندارد از امکانات شهرداری برای انتخابات استفاده کند.

وی افزود: البته کارمندان شهرداری تهران آزاد هستند در خارج از ساعت اداری هر نوع فعالیت انتخاباتی داشته باشند ولی حساسیت در مورد مدیران وجود دارد.

حناچی همچنین در واکنش به اظهارات خبرنگاری مبنی بر اینکه بعضی از مدیران شهرداری در حال رایزنی با مدیران آینده شهر هستند نیز گفت: مگر شما می دانید در آینده چه اتفاقی می افتد، هر آنچه که گفته می شود پیش فرض است.

وی در مورد پاسخ به شایعاتی درخصوص افزایش تخلفات مدیران شهری در چند ماهه اخیرنیز گفت: افتخار داریم تخلفات ما در دوره خودمان برخورد می‌شود نه چندین سال بعد، دوم اینکه تخلفی در این سازمان عظیم اتفاق بیفتد اینکه نبینیم بد است نه اینکه برخورد کنیم بنابراین ما حساس هستیم و پیگیری نیز میکنیم و درمورد واکسن هم به محض انتشار خبر بررسی کردیم و به دادگاه تخلفات اداری معرفی شدند.

حناچی در همین زمینه با اشاره به برخورد فوری با ضاربان دستفروش شهر ری نیزگفت: کسی حق ضرب و شتم دستفروشان را ندارد، ما قانونی درباره سدمعبر داریم برای مثال در چهارراه ولیعصر اگر کنترل نکینم امکان تردد وجود نخواهد داشت. الان بخشنامه شده اگر قرار است جایی را جمع کنیم در جای دیگر فضا ایجاد کنیم تا زد و خوردی ایجاد نشود. درمورد اتفاقی هم که هفته گذشته در منطقه ۲۰ افتاد بلافاصله با متخلفان برخورد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها