موج
کدخبر : ۳۷۵۷۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375785

انتقاد حق شناس نسبت به در اولویت نبودن تزریق واکسن کرونا به تاکسیران ها:

رییس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهربا انتقاد از اولویت بندی تزریق واکیسیناسیون کرونا گفت : همانطور که می دانید تاکسیران های شهرمان در اولویت سوم تزریق واکسن کرونا قرار گرفته اند. : همین مساله باعث شده تا در طول این مدت بیش از 200 نفر از آنها متاسفانه فوت کنند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، رییس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر در جلسه روز سه شنبه شورای شهر با انتقاد از اینکه چرا تاکسیران ها در لایه سوم اولویت تزریق واکسن کرونا قرار گرفته اند گفت: در چند هفته اخیر به خاطر آغاز موج چهارم کرونا ، مردم تهران روزهای سختی را پشت سرگذاشتند و حتی شرایط به وجود آمده باعث شد تا رکورد فوتی های بهشت زهرا در 50 سال اخیر شکسته شود.

محمد جواد حق شناس افزود: در این میان همانطور که می دانید تاکسیران های شهرمان در اولویت سوم تزریق واکسن کرونا قرار گرفته اند. این درحالی است که این عزیزان ازآغاز کرونا تا امروز هیچ گاه خدمات رسانی به شهروندان را فراموش و کار جابجایی مسافران درون شهری را متوقف نکرده اند.

حق شناس تاکید کرد: همین مساله باعث شده تا به خاطر کم مهری متولیان، تعداد زیادی از تاکسیران های عضو این خانواده بزرگ که بیش از 100 هزار نفر جمعیت دارد، تاکنون مبتلا به کرونا شده و حتی بیش از 200 نفر از آنها متاسفانه فوت کنند. 

رییس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهرافزود: به همین دلیل و با توجه به آنکه بیش از 23 درصد از حجم جابجایی مسافران برعهده همکاران ما در شرکت تاکسیرانی است، از ستاد ملی کرونا درخواست می کنم تا با نگاهی ویژه به این عزیزان نگاه کنند و زمینه را برای واکسیناسیون هر چه سریعتر آنها فراهم نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها