موج
کدخبر : ۳۷۰۰۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370062

با هدف آگاهی و همدلی اجتماعی به همت فرهنگسرای گلستان؛

ویژه برنامه جهادی تسویه « حساب دفتری » به منظور آگاهی، همدلی اجتماعی و کمک مومنانه به همت فرهنگسرای گلستان در مناطق 22 گانه شهر تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی وهنری منطقه هشت، سعید رنجبریان، رییس فرهنگسرای گلستان با اعلام این خبر گفت: ویژه برنامه جهادی تسویه « حساب دفتری » با هدف دستگیری از نیازمندان، مساکین و کارگران روزمزد و آسیب ‌دیدگان از کرونا در محله های کم برخوردار شهر تهران اجرا خواهد شد.

مدیر فرهنگی هنری منطقه هشت افزود: با توجه به شرایط کرونایی و مشکلات معیشتی و اقتصادی حاکم، عده ای از افراد با از دست دادن شغل و درآمد حاصل از آن، کاهش درآمد و عدم توانایی مالی به خرید کردن اجناس به صورت نسیه روی آورده اند و بعد از مدتی این بدهی ها بر روی هم انباشته شده و موجب شرمساری و فشار روحی افراد خواهد شد.

ایشان در ادامه گفت: در ویژه برنامه جهادی تسویه « حساب دفتری » همکاران فرهنگسراهای شهر تهران به سراغ دفاتر حساب مغازه‌های سطح شهر مانند: سوپرمارکت ها و نانوایی ها رفته و حساب‌های دفتری مشتریان نیازمند و کم برخوردار را تسویه خواهند کرد.

رنجبریان در پایان از تمامی خیرین و شهروندان شهر تهران دعوت کرد تا با مراجعه به نزدیکترین فرهنگسرای محله ی خود در این ویژه برنامه جهادی شرکت کنند.

ویژه برنامه جهادی تسویه « حساب دفتری » از 25  اسفندماه آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه سال 1400 ادامه خواهد داشت.

فرهنگ سرای گلستان به نشانی میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب بوستان فدک و با شماره تلفن ۷۷۸۱۵۱۷۳ در خدمت شهروندان است.

ویژه برنامه جهادی حساب دفتری

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها