موج
کدخبر : ۳۶۸۷۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368783

وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 54 در وضعیت سالم قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، کیفیت هوای تهران امروز شنبه 16 اسفند 99 با شاخص 54 در وضعیت سالم قرار دارد. همچنین وضعیت کیفی هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین 54 در شرایط سالم قرار داشته است.

 پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه روز شنبه (۱۶ اسفند ۹۹) با وزش باد مؤثر شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم خواهد بود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌قبول قرار خواهد گرفت.

با تداوم حاکمیت شرایط ناپایدار جو در طول روز روند کاهش غلظت آلاینده‌ها ادامه خواهد داشت؛ بنابراین باوجود افزایش حجم تردد خودروها تا اواخر وقت شنبه، پیش‌بینی می‌شود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده قابل‌قبول قرار بگیرد.

در صبح روز یکشنبه (۱۷ اسفند ۹۹) با افزایش ترافیک صبحگاهی و کاهش نسبی تندی باد غلظت ذرات معلق افزایش یافته و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نیست.

به‌تدریج در طی روز تندی باد افزایش یافته و سبب پراکندگی آلاینده‌ها خواهد شد. این وضعیت تا اواخر وقت یکشنبه ادامه داشته و پیش‌بینی می‌شود وزش باد مؤثر برقراری وضعیت قابل‌قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق را به دنبال داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها