موج
کدخبر : ۳۶۴۰۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364042

سرهنگ ضرغام آذین سرکلانتردوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری زورگیران بزرگراه یادگار امام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرکلانتردوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 زورگیر مسافرکش نما، خبر داد و گفت: سارقان به 15 فقره زورگیری تحت پوشش مسافرکشی اعتراف کردند.  

سرهنگ ضرغام آذین در تشریح این خبر اظهار داشت: با شکایت های طرح شده از سوی تعدادی از شهروندان با موضوع زورگیری توسط یک راننده در محدوده کلانتری مرزداران تیمی از ماموران تحقیقات خود را آغار کردند.

وی با بیان اینکه در بررسی های انجام شده مشخص شد که اغلب سرقت ها در حوالی بزرگراه یادگار امام (ره) اتفاق افتاده و راننده سواری با همکاری همدستش از مسافران زورگیری کرده است، افزود: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، مسیر تردد خودروی متهمان شناسایی و ماموران موفق شدند تصویر واضحی از چهره متهمان به دست بیاورند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه تصاویر به دست آمده از چهره متهمان در اختیار واحدهای گشتی کلانتری مرزداران قرار گرفت، افزود: گشت زنی‌های هدفمند آغاز شد تا اینکه روز گذشته یکی از گشت های انتظامی کلانتری مرزداران خودروی متهمان را شناسایی و در یک عملیات پلیس آن را توقیف و هر دو متهم را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با انتقال متهمان به کلانتری مرزداران و بررسی های انجام شده هر 2 به 15 فقره زورگیری از مسافران معترف و اظهار داشتند که پس از شناسایی مسافران، آنها را سوار بر خودرو کرده و در محل های خلوت با تهدید سلاح سرد اموالشان را زورگیری و سپس از خودرو پیاده می‌کردند.

وی اضافه کرد: تحقیقات پلیسی برای شناسایی مالباختگان و کشف سایر جرایم احتمالی ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها