موج
کدخبر : ۳۶۳۶۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363610

وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 136 در وضعیت ناسالم برای کروه های حساس قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، کیفیت هوای تهران امروز چهارشنبه 8 بهمن 99 با شاخص 136 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. همچنین وضعیت کیفی هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته همچنان با شاخص میانگین 141 همچنان در شرایط ناسالم قرار داشته است.

پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از از آن است که صبح روز چهارشنبه (۸ بهمن ۹۹) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از شرایط پایدار جو و انباشت آلاینده‌ها طی ساعات گذشته است.

در طول روز عدم وزش باد مؤثر, پراکندگی آلاینده‌ها را محدود خواهد کرد و کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. با تداوم پایداری و سکون جوی تا اواخر وقت چهارشنبه، پیش‌بینی می‌شود با افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرد.

در صبح روز پنجشنبه (۹ بهمن ۹۹) استمرار وارونگی جوی و انباشت آلاینده‌ها سبب برقراری وضعیت ناسالم در بیشتر مناطق خواهد شد. در طول روز نیز برقراری جو آرام تجمع آلاینده‌ها را به‌دنبال خواهد داشت.

شایان‌ذکر است با ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی پنجشنبه همزمان با افزایش ترافیک، برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها