موج
کدخبر : ۳۶۲۶۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362607

محسن هاشمی در جمع خبرنگاران بیان کرد؛

محسن هاشمی در جمع خبرنگاران از اعتراض اعضای شورای شهر به عدم تحقق بودجه حمل و نقل عمومی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز به همراه برخی از همکاران در مراسم تجلیل از سفریان هوای پاک حضور یافتیم که در این مراسم نسبت به عدم تحقق بودجه حمل و نقل عمومی اعتراض ویژه کردیم و حتی درخواستی کمپینی در این راستا راه‌اندازی شود.

وی افزود: حمل و نقل عمومی مانند کالاهای اساسی حائز اهمیت است و باید به این مسأله هر چه بیشتر پرداخته شود.

رئیس شورای شهر تهران به مصوبات و برنامه‌های امروز صحن شورای شهر اشاره کرد و گفت:‌در صحن امروز 8 پرونده باغ و 2 دستور جلسه درباره نامگذاری معابر و خیابان‌ها را داشتیم که هر کدام دارای 15 بند بود.

هاشمی درباره سرانجام بودجه 1400 شهرداری گفت: قرار شده است که شهرداری به زودی لایحه مربوطه را ارسال کند و در مورد این مبحث هم در جلسه هم‌اندیشی هفته آینده و هم در صحن شورا طی جلسات آتی شورای شهر پرداخته خواهد شد.

وی در پاسخ به پرسشی درباره اختلاف نظر اعضای شورای شهر درباره پرونده باغات گفت: مسأله باغات حساس است و برخی اعضا در مورد این پرونده‌ها اختلاف نظر دارند و اختلاف نظر درباره پرونده‌هایی است که سال‌های گذشته باغ تشخیص داده شده یا نشده است و اکنون برخی می‌خواهند دوباره آن را بررسی کنند.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد:‌پیشنهاد شد که در کمیسیون شهرسازی و کمیسیون محیط زیست شورا این موضوعات بررسی شود و از آنجای یکه اکنون این دو کمیسیون به نتیجه نرسیده‌اند در جلسات هم‌اندیشی نیز به آن پرداخته شود تا سوء‌ تفاهم‌ها را شاهد نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها