موج
کدخبر : ۳۶۱۰۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361021

اولتیماتوم عضو شورا به شهردار :

دبیر کمیته پیگیری و نظارت شهر دوستدار کودک در نامه ای به شهردار شهر تهران با تعیین مهلت 3 ماهه، خواستار رسیدگی جدی و نظام‌مند به وضعیت اتاق‌های مادر و کودک شد.

به گزارش خبرگزاری موج، الهام فخاری عضو و دبیر کمیته پیگیری و نظارت شهر دوستدار کودک در نامه‌ای به پیروز حناچی شهردار شهر تهران خواستار رسیدگی جدی و نظام‌مند به وضعیت اتاق‌های مادر و کودک که در حال حاضر شرایط مطلوب و استانداردی ندارند، شد.

الهام فخاری تاکید کرد : موضوعات مرتبط با کودک و شهر دوستدار کودک در این دوره مدیریت شهری مورد توجه بوده است ولیکن وضعیت فعلی اتاق‌های مادر و کودک شرایط مطلوب و استانداردی ندارد . 

وی در ادامه این نامه آورده است: لازم است رسیدگی جدی و نظام‌مندی در این مورد صورت پذیرد. لذا به همین منظور و با تاکید بر اسناد قانونی و استانداردهای موجود در این موضوع که شامل مصوبه «شهر دوستدار کودک» ، استاندارد «الزامات عمومی اتاق‌های مادر و کودک» و همچنین بند 3 شماره 610 کمیسیون ماده 5 شهر تهران با عنوان «ضوابط احداث و تجهیز اتاق‌های مادر و کودک در شهر تهران» می شود از شهردار تهران خواسته است دستور لازم برای اصلاح اتاق های مادر و کودک را صادر کند.

وی همچنین در این نامه بر لزوم ساخت اتاق‌های جدید متناسب با سرانه مورد نیاز تهران و مستند به استانداردهای اعلامی فوق را تاکید کرد.

این عضو شورای شهر تهران در این زمینه به شهرداری مهلتی 3 ماهه برای ارایه گزارش این فعالیت‌ها را داده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها