موج
کدخبر : ۳۵۷۵۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357597

در پی تلاش مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت هفت تالار پذیرایی به دلیل بی توجهی به پروتکل‌های بهداشتی و عرضه قلیان پلمب شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، با تلاش مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت روز گذشته طرح نظارت و کنترل بر 244 واحد صنفی باغ تالار و سالن پذیرایی در شهر تهران انجام و برای هفت واحد صنفی متخلف اخطار پلمب صادر شد.

برپایه این گزارش، ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پایتخت در 24ساعت گذشته به منظور ساماندهی واحد‌های صنفی و برخورد با صنوف متخلف با حضور نمایندگان اداره بهداشت و اتحادیه صنف سالن پذیرایی و تالارداران، از 244 واحد صنفی بازدید کردند که در بازدیدهای صورت گرفته از متصدیان 35 واحد صنفی تعهد اخذ و هفت تالار پذیرایی متخلف نیز به دلیل عدم رعایت ضوابط صنفی و انتظامی و همچنین بی توجهی به پروتکل‌های بهداشتی و عرضه قلیان پلمب شد.

در این گزارش آمده است، با توجه به اینکه قانونمندسازی اصناف یکی از مأموریت های مهم معاونت نظارت بر اماکن عمومی است، پلیس تلاش می کند تا واحدهای صنفی مذکور را به محیط امنی برای برگزاری مراسم های مختلف شهروندان مبدل کنند.

پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از شهروندان درخواست کرد : در صورت مشاهده یا برخورد با تخلفات صنفی، موضوع را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها