موج
کدخبر : ۳۵۶۷۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356751

عامل تیراندازی در یاخچی آباد توسط پلیس امنیت تهران دستگیر و در باز جویی های اولیه لب به اعتراف گشود و دلیل این کار را نیز اختلافات شخصی با یکی از اهالی محله مذکور اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، با تلاش ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ عامل اصلی تیراندازی و درگیری در یکی از محلات جنوب تهران، دستگیر شد.

برپایه این گزارش هفته گذشته موضوع درگیری و تیر اندازی در حوالی محله یاخچی آباد به پلیس اعلام شد.

بر این اساس، ماموران با توجه به اهمیت موضوع، بلافاصله به محل مراجعه کرده و پس از انجام تحقیقات میدانی و پویش دوربین‌های مداربسته هویت عامل اصلی این درگیری و تیراندازی را شناسایی کردند.

در ادامه تحقیقات، متهم که از افراد سابقه دار و تحت تعقیب بود پس از درگیری اقدام به تیراندازی کرده و قبل از حضور ماموران از محل متواری شده است.

ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران با هوشیاری و تلاش زیاد، مخفیگاه وی در حوالی صالح آباد غربی را شناسایی و با اخذ دستور قضایی در بامداد شانزدهم آذر ماه به محل مورد نظر اعزام ودر یک اقدام ضربتی وغافلگیرانه پلیسی وی را دستگیر می‌کند.

متهم پس از دستگیری و در باز جویی های اولیه لب به اعتراف گشود و دلیل این کار را نیز اختلافات شخصی با یکی از اهالی محله مذکور اعلام کرد.

گفتنی است متهم پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها