موج
کدخبر : ۳۵۳۴۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353441

شیوه نامه اجرایی جشنواره فرهنگی هنری" فردا" برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ و با توجّه به شرایط خاص کشور ابلاغ شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در راستای برگزاری سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری فردا در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ و با توجّه به شرایط خاص کشور و شیوع بیماری کووید ۱۹ و لزوم رعایت تمامی پروتکل­های بهداشتی و مراقبت از سلامت دانش آموزان و فرهنگیان، ضمن تاکید بر اجرای دقیق نامه شماره ۱۶۱۲۰۹ تاریخ سوم آذر ۹۸  با موضوع «شیوه نامه اجرایی جشنواره فرهنگی هنری فردا» به پیوست جداول عناوین رشته­ ها و گرایش ­های جشنواره که معطوف به شرایط برگزاری غیرحضوری می­باشد صرفاً ویژه سال تحصیلی جاری بازنگری شده و به منظور ابلاغ به تمامی مدارس اعلام می شود:

"اطلاع رسانی به مدارس در خصوص رشته ها وگرایش ها در کمترین زمان ممکن انجام شود.

به غیر از بخش «نقد» که موضوعات آن ارائه خواهدشد در سایر رشته ها و گرایش های جشنواره انتخاب موضوع «آزاد» است و دانش آموزان می توانند برابر نظر و سلیقه خود در هر زمینه ای به خلق اثر بپردازند.

تبصره : بدیهی است آثاری که به مرحله کشوری راه پیدامی کنند، در صورتی که متناسب با بخش های جنبی جشنواره باشند از سوی معاونت یا نهاد مورد نظر تقدیر خواهند شد.

برگزاری جشنواره در تمامی مراحل مدرسه، منطقه/ شهرستان، استان و کشوری در سال جاری به صورت غیرحضوری انجام خواهد شد.

استفاده از بستر سامانه همگام برای ثبت ­نام و ارسال اثر و بستر شاد برای اطلاع ­رسانی و تشویق دانش آموزان به حضور و اجرای آنلاین جشنواره در مراحل مختلف مورد تاکید است.

در این دوره از جشنواره اجرای برنامه ­های گروهی به دلیل شرایط خاص کشور امکان­پذیر نبوده و در صورت تغییر شرایط متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

در کلیه گرایش ها و رشته های جشنواره امسال تاکید بر اجرای اثر به صورت تک نفره و با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی مورد انتظار است.

در بخش کانون­های فرهنگی تربیتی جدول رشته ­ها و گرایش­ های جدید به پیوست ارسال شده است.

فرم­های داوری و مقررات جشنواره به استثنا موارد مربوط به برگزاری جشنواره حضوری کماکان براساس کتاب «راهکار نامه» و بخشنامه شماره ۱۰۹۳۰ تاریخ ۲۹ فروردین ۹۷ خواهد بود.

پوستـر و تیـزر جشنواره از طریق سایت https://art-fh.medu.ir/fa اطلاع ­رسانی خواهد شد.

کانال جشنواره فرهنگی هنری در شبکه شاد نیز به نشانی fardafestival @ برای اطلاع ­رسانی اخبار و برنامه­ های جشنواره مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بر اساس گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، ثبت نام در جشنواره و ارسال آثار در جشنواره فرهنگی هنری فردا کماکان از طریق سامانه همگام برنامه­ریزی شده است و می ­بایست از این سامانه استفاده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها