موج
کدخبر : ۳۵۲۰۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352094

علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران در توییتر از دیدار اعضای هیات رییسه شورای شهر با مجمع نمایندگان تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران از برگزاری دیداری میان هیات رییسه شورای شهر تهران و هیات رییسه مجمع نمایندگان تهران در مجلس خبر داد و در توییتر نوشت: صبح امروز، دیداری میان هیات رییسه شورای شهر تهران و هیات رییسه مجمع نمایندگان تهران در مجلس، در محل مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

در دوره مجلس پیشین، تشکیل جلسات مجمع ٥١+٢ نفره (اعضا شورای شهر تهران، نمایندگان تهران در مجلس، استاندار و شهردار) بعضاً نتایج مثبتی در بحث قانونگذاری و برخی هماهنگی های اجرایی در رابطه با مشکلات کلانشهر تهران داشته است.

این دیدار به منظور بررسی مشکلات و مسایل شهر تهران، ضرورت همکاری ها میان شورای شهر و مجمع نمایندگان، دریافت متقابل نقطه نظرات و نیز پیش بینی فضای مناسبی برای همکاری در ماه های آینده تشکیل خواهد شد و انشاءالله نتایج مثبتی برای تهران و شهروندان تهرانی در پی خواهد داشت.

همکاری ها و هماهنگی ها میان نمایندگان مردم تهران در پارلمان ملی (مجلس) و نمایندگان مردم تهران در پارلمان محلی (شورا)، امری ضروری است. همانطور که، همکاری ها و هماهنگی ها میان دولت ملی و دولت محلی (شهرداری) ضروری و اجتناب ناپذیر است، که متاسفانه این مورد اخیر، مدتی است به شکل نامناسبی، مورد کم توجهی و کم لطفی دولت قرار گرفته است.

اعضاء هیات رییسه شورای شهر تهران، محسن هاشمی (رییس)، سیدابراهیم امینی (نایب رییس)، علی اعطا (سخنگو)، سیدحسن رسولی (خزانه دار) ‌ و سیدآرش حسینی میلانی و زهرا نژادبهرام دو منشی هیات رییسه هستند که با اعضاء هیات رییسه مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس دیدار و گفتگو می‌کنند.امیدواریم این دیدار و گفتگو، زمینه ساز اقدامات مناسبی در جهت خدمت به شهروندان و خیر و صلاح عمومی شهر و شهروندان باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها