موج
کدخبر : ۳۵۰۴۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350414

محسنی بندپی خبر داد؛

انوشیروان محسنی بندپی از کشف ۷۸ درصدی سرقت در استان تهران خبر داد و بیان کرد برخورد مقابله‌ای دیگر در موارد انتظامی پاسخگو نیست و اقدامات نیرو به ویژه در ساماندهی معتادین متجاهر از جمع آوری تا بازپروری و اجتماع پذیر کردن قابل تقدیر است.

به گزارش خبرگزاری موج، انوشیروان محسنی بندپی صبح چهارشنبه ۳۰ مهرماه با حضور در فرماندهی ویژه شرق استان تهران که با همراهی معاون امنیتی و انتظامی، مدیرکل حراست، مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری، فرمانداران شهرستان های ورامین، فیروزکوه، قرچک، پیشوا، پردیس و پاکدشت انجام شد، اظهار کرد: امروز با اطمینان ادعا داریم که از کشوری امن برخورداریم و پویایی و فعالیت در حوزه تولید مبین همین امر است و حس اعتماد و رضایتمندی مردم نسبت به عملکرد پلیس بالا رفته و این نیرو در راستای تحقق حقوق شهروندی گام بر می‌دارد.

استاندار تهران گفت: کشف ۷۸ درصدی سرقت در استان تهران طی نیمه نخست سال کم نظیر است و این عدد بسیار چشمگیر و قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه امروز وظیفه مندی پلیس در اتخاذ اقدامات پیشگیرانه قبل از وقوع جرم بسیار ستودنی است، گفت: برخورد مقابله‌ای دیگر در موارد انتظامی پاسخگو نیست و اقدامات نیرو به ویژه در ساماندهی معتادین متجاهر از جمع آوری تا بازپروری و اجتماع پذیر کردن قابل تقدیر است.

استاندار تهران یادآور شد: اقدامات پلیس در فضای مجازی یا برخورد با مفاسد اقتصادی در استان تهران بسیار معنادار است و باید اعلام کنیم که هم اکنون ۵۲۰ هزارنفر اتباع در استان حضور دارند که ۳۳۰ هزار نفر سرشماری شده اند و الباقی این جمعیت نیز در حال سرشماری است.

محسنی بندپی با بیان اینکه ۵ درصد اعتبارات تملک و دارایی برای تأمین نیازهای نیروی انتظامی در استان در شورای برنامه ریزی تأمین می‌شود، افزود: در استان تهران و شهرستان‌ها شاهد فقر منابع هستیم و در قیاس با شهرستان‌های سایر استان‌ها امکانات فرمانداری‌های استان در حد بخش هم نیست و تهران با ۴ استان ارتباط دارد و در زمان تعطیلات آخر هفته پلیس راهور استان علاوه بر ایفای وظایف درگیر این مشکل است و تأمین امنیت معیشت و سلامت اصلی ترین راهبرد دولت در سال ۹۹ استان است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها