موج
کدخبر : ۳۴۷۵۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347598

سردار مرتضی طلایی در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت فرارسیدن ۷ مهر، روز آتش نشانی و ایمنی پستی منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار مرتضی طلایی در جدیدترین پست اینستاگرام خود در خصوص ۷ مهر، روز آتش نشانی و ایمنی نوشت:

در میانه شعله‌های سوزان آتش، آوارهای فروریخته، سیل‌های خروشان، درهای بسته، مصدومان گرفتار در توده‌های درهم پیچیده آهن، و خلاصه هر جا نشانی از خطر و حادثه هست، مردانی پولادعزم و با عنوان پر افتخار #آتش_نشان ، امید گرفتاران و دردمندان هستند. من چند سال پیش، و در حادثه‌ای، سوختن را تجربه کردم و پس از آن، شجاعت این دلیرمردان در زدن به دل این پدیده هول‌انگیز را، بیشتر درک می‌کنم.

 

در سال‌های حضور در #مدیریت_شهری ، افتخار آن را داشتم تا همکار عزیزان آتش‌نشانی باشم و به سهم خود در ارتقاء کیفیت تجهیزات و امکانات عزیزان آتش‌نشان تلاش کردم، اما معترفم که هنوز تا نقطه مطلوب، فاصله بسیار است و در بسیاری از صحنه‌های خطر، از خودگذشتگی و ایثار این عزیزان، بیش و پیش از عوامل دیگر، چاره‌ساز مشکلات می‌شود.

سازمان آتش‌نشانی، یک سازمان تخصصی و با ظرفیت‌های بی‌نظیر منابع انسانی است. در مسیر توسعه شهری و برای نیل به آرمان #شهر_ایمن ، باید نگاهی ویژه به توسعه این نهاد، با محوریت و هدایت نیروهای تخصصی از درون سازمان داشت. ضمن عرض تبریک به همکاران عزیز سابق خود در این نهاد مقدس، یاد همه شهدای خدمت در آتش‌نشانی را گرامی داشته و برای فرد فردِ این فداکاران بی منت، آرزوی توفیق روزافزون دارم.

#مرتضی_طلایی

روز آتش نشانی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها