موج
کدخبر : ۳۴۶۹۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346912

سرهنگ علی ولی پور گودرزی از کشف لوازم التحریر قاچاق به ارزش ۷ میلیارد در جنوب تهران خبر داد و گفت: در بررسی‌های بیشتر ۱۸۹ کارتن لوازم التحریر قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی شامل کلر بوک و آبرنگ کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ علی ولی پور گودرزی اظهار داشت: با کسب خبری پیرامون تخلیه و دپوی مقادیری لوازم التحریر قاچاق در انباری در حوالی خیابان خاوران کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی تهران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر دریافتی داشت و کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی موفق شدند نشانی دقیق محل تخلیه کالای قاچاق را به دست آوردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت، تعدادی خودرو سواری شوتی کالاهای قاچاق را در ساعت‌های مختلف به این محل منتقل و انبار دار این اقلام را دپو و پنهان می‌کند.

سرهنگ گودرزی با اشاره اینکه با هماهنگی‌های قضائی دستگیری متهم و بازرسی از داخل انباری اخذ شد، افزود: در بررسی‌های بیشتر ۱۸۹ کارتن لوازم التحریر قاچاق فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی شامل کلر بوک و آبرنگ کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با بیان اینکه متهم به مرجع قضائی معرفی و کالای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را ۷ میلیارد ریال محاسبه کرده اند.

سرهنگ ولی پور گودرزی در خاتمه بیان کرد: قاچاق کالا موجب ضربه به اقتصاد کشور خواهد شد که در این راستا پلیس از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها