موج
کدخبر : ۳۴۶۵۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346568

وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 85 در وضعیت سالم قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، کیفیت هوای تهران امروز دوشنبه 31 شهریور 99 با شاخص 85 در وضعیت سالم قرار دارد و همچنین وضعیت کیفی هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته با شاخص میانگین 84 در شرایط سالم قرار داشته است.

بنا بر پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در صبح روز دوشنبه (31 شهریور 99) همزمان با آغاز تردد خودروها، غلظت ذرات معلق افزایش یافته و در برخی مناطق شاهد کاهش کیفیت هوا خواهیم بود. در طی روز با حاکمیت جو آرام و آسمان صاف شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده‌ها فراهم نخواهد شد.

در شامگاه دوشنبه نیز با عدم وزش باد مؤثر و افزایش ترافیک شامگاهی انتظار می‌رود کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرد. با تداوم این شرایط جوی تا صبحگاه روز سه‌شنبه (1 مهر 99) و افزایش ترافیک صبحگاهی، غلظت آلاینده‌ها به‌ویژه ذرات معلق افرایش پیدا کرده و به‌تبع آن کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

با حاکمیت جو آرام در طی روز پراکندگی آلاینده‌ها تا حدودی محدود خواهد شد، این وضعیت تا اواخر وقت سه‌شنبه ادامه خواهد یافت و پیش‌بینی می‌شود کیفیت هوا در بیشتر مناطق (به‌ویژه مناطق پرتردد) در محدود ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها