موج
کدخبر : ۳۴۶۴۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346483

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف جاساز بیش از یک تن موادمخدر در بونکر گاز در محور "رباط کریم – شهریار" و دستگیری دو تن از قاچاقچیان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهارکرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان اخبار و اطلاعاتی از انتقال موادمخدر به وسیله یک دستگاه خودروی سنگین در محورهای مواصلاتی این استان را به دست آوردند و بررسی آن را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به غرب استان تهران، ماموران انتظامی در محور "رباط کریم – شهریار" به یک بونکر گاز مشکوک و موفق به توقیف آن شدند.

خانچرلی اضافه کرد: در این عملیات دو قاچاقچی موادمخدر دستگیر شدند و در بازرسی از خودروی توقیفی، یک تن و ۱۳ کیلوگرم تریاک جاساز شده کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان اظهار کرد: قاچاقچیان موادمخدر، قصد انتقال این مواد را به استان تهران داشتند که توسط ماموران انتظامی در شهریار دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضائی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سلام اگر تریاک آزاد شود خیلی بهتر است چون تریاک دیگه تریاک نیست شاید 20 الی 30 درصد تریاک باشد 70درصد آشغاله قاطی میکنند. اگر آزاد شود معتادین شیشه و هروئین کمتر خواهد شد. تریاکی 80 درصد شان خوبند ازهر نظر کار می کند به خانواده های شان هم میرسد.

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها