موج
کدخبر : ۳۴۵۷۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345759

سردار اشتری:

سردار اشتری با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در حوادث مختلف در کنار مردم بوده است افزود: نیروی انتظامی از زمان شیوع کرونا در کشور تاکنون نقش مهمی در مقابله با کرونا در سطح جامعه ایفا کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم معارفه فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه امنیت جامعه مهمترین هدف و اولویت اصلی نیروی انتظامی است، عنوان کرد: برخورد با اراذل و اوباش و افرادی که به دنبال خدشه دار کردن امنیت جامعه هستند در دستور کار پلیس است و پلیس در قالب راه‌اندازی قرارگاهی با جدیت برخورد با این افراد را دنبال می‌کند.

وی عنوان کرد: پلیس با هیچ قانون شکنی مماشات نمی‌کند.

وی در ادامه با بیان اینکه نیروی انتظامی در تأمین امنیت و آسایش مردم تلاش می‌کند، عنوان کرد: مأموران ناجا در مسیر تأمین امنیت با فداکاری و ایثارگری تلاش می‌کنند و ناجا در این مسیر شهدای گرانقدری را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

۳۰ میلیون خدمت توسط ناجا ارائه می‌شود

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به خدمات نیروی انتظامی در کشور، بیان کرد: سالانه بیش از ۳۰ میلیون خدمت توسط ناجا ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون شاهد وجود امنیت با ثبات در کشور هستیم، گفت: ناجا در مسیر حفظ و ارتقای امنیت جامعه حرکت می‌کند و تلاش نیروی‌های انتظامی در امدادرسانی در سیل، حفظ امنیت مناسبت‌های مذهبی ماه محرم صفر و اعزام کاروان پیاده به کربلا از مهمترین اقدامات ناجا بوده است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات‌های مجلس و خبرگان در سال گذشته و همچنین انتخابات میان دوره‌ای مجلس، بیان کرد: این انتخابات‌ها با امنیت کامل برگزار شدند.

فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: ایجاد امنیت از مهمترین وظایف هر حکومت به شمار می‌رود که هم اکنون نیروی انتظامی توانسته است نقش مهمی در تأمین امنیت با ثبات در کشور داشته باشد.

نیروی انتظامی در حوادث مختلف در کنار مردم بوده است

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در حوادث مختلف از جمله حوادث طبیعی در کنار مردم بوده است و خدمات مختلفی به مردم ارائه کرده است.

سردار اشتری با اشاره به شیوع کرونا از سال گذشته در کشور، بیان کرد: نیروی انتظامی از زمان شیوع کرونا در کشور تاکنون نقش مهمی در مقابله با کرونا در سطح جامعه ایفا کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: نیروی انتظامی در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و طرح‌های محدودیتی بسیار موفق عمل کرد و مأموران نیروی انتظامی بعد از کادر درمانی بیشترین تلاش را داشتند و بیشترین آسیب را دیدند.

وی در ادامه با اشاره به توطئه‌های استکبار جهانی علیه جهان اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران، عنوان کرد: دشمن با فشارهای مختلف سیاسی و اقتصادی به دنبال ضربه زدن به نظام است.

وی تاکید کرد: تلاش دشمنان برای ضربه زدن به نظام با تلاش نیروهای مسلح و همراهی و همکاری مردم میسر نخواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی در ادامه با محکوم کردن نمایش سازش و علنی کردن ایجاد روابط با اسرائیل ادامه داد: این اقدام غلط و نادرست شکست به ارمغان می‌آورد.

در این مراسم سردار سرتیپ دوم پاسدار منوچهر امان اللهی به سمت فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری منصوب شده است و از زحمات غلامعباس غلامزاده فرمانده انتظامی سابق استان چهارمحال و بختیاری تقدیر شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها