موج
کدخبر : ۳۴۵۱۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345115

غلامحسین اسماعیلی:

سخنگوی قوه قضائیه در مصاحبه با رادیو تهران اعلام کرد پرونده هایی که منافی عفت و اخلاق عمومی در آن مطرح می شود به صورت غیرعلنی برگزار می شود.

 به گزارش خبرگزارای موج، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در مصاحبه با رادیو تهران در خصوص پرونده های جنجالی رومینا اشرفی و وحید خزایی گفت: حکم صادر شده قابل تجدید نظر و فرجام خواهی در دیوان عالی کشور است و بعد از بررسی دیوان حکم نهایی می شود.

سخنگوی قوه قضاییه در ادامه در خصوص پرونده علنی یا غیر علنی بودن دادگاه وحید خزایی یکی از شاخ های اینستاگرامی افزود: تشخیص اینکه دادگاه وحید خزایی علنی و یا غیر علنی برگزار شود وظیفه رئیس دادگاه است و معمولا پرونده هایی که منافی عفت و اخلاق عمومی در آن مطرح می شود به صورت غیرعلنی برگزار می شود.

وحید خزایی سوم تیر ماه سالجاری در فرودگاه امام (ره) دستگیر شد.

 وحید خزایی که در ایران از او به عنوان یکی از "شاخ‌های اینستاگرام" نام برده می‌شود، از چهره‌های جنجالی شبکه‌های مجازی بود که یک بار هم پیش از این توسط پلیس فتا (فناوری و تبادل اطلاعات) دستگیر شده بود.

وحید خزایی قبل از بازگشت به ایران فیلمی از خود منتشر کرده بود که نشان می‌داد به اداره پناهجویان در ترکیه رفته و برگه اجازه خروج گرفته است.

ظاهرا وحید خزایی بعد از خروج از ایران در ترکیه درخواست پناهندگی داده بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها