موج
کدخبر : ۳۴۱۸۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341897

مدیر کل کمیته امداد استان تهران راه‌های مشارکت مرم در طرح «اطعام حسینی» را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید ابوالفضل پرپنچی مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه اطعام نیازمندان در ماه‌های محرم و صفر در قالب اطعام حسینی انجام می‌شود، گفت: این اطعام با همکاری مراکز نیکوکاری، خیریه‌های معتبر، مساجد و گروه‌های جهادی انجام خواهد شد.

وی به تعداد آشپزخانه‌های که در ماه محرم و صفر در آنها غذا طبخ و بین نیازمندان توزیع می‌شود، اشاره کرد و افزود: به نیت  تعداد یاران امام حسین (ع) در کربلا و با رعایت نکات بهداشتی، غذای گرم در 72 آشپزخانه طبخ و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: علاوه بر طبخ و توزیع غذا، سبد کالا شامل کالاهای اساسی و ضروری تهیه و به خانواده‌های نیازمند اهدا خواهد شد.

پرپنچی با بیان اینکه طرح اطعام حسینی در ادامه اجرای رزمایش ایران همدل است، تصریح کرد: در مرحله اول این رزمایش  یک میلیون و 60 هزار پرس غذای گرم  و 442 هزار سبد کالا بین نیازمندان توزیع شده است.

وی به راه‌های کمک به طرح اطعام حسینی اشاره و خاطر نشان کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند با استفاده از روش‌های زیر کمک‌های خود را برای اطعام نیازمندان در ماه محرم و صفر در قالب اطعام حسینی اختصاص دهند؛ شماره کارت 2008‌-0000‌-9979‌-6037،شماره گیری کد دستوری #021*1*8877*، شماره گیری تلفن ثابت 7355‌-021 و درج عدد 14 و اپلیکیشن بانی خیر banikheir.ir راه‌های کمک رسانی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها