موج
کدخبر : ۳۴۰۷۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340794

سردار رحیمی:

رئیس پلیس پایتخت گفت: امروز بزرگترین مقابله با دشمنی بدخواهان و ددمنشان، خدمت مضاعف و بی دریغ به مردم و خادمی و نوکری این مردم قدرشناس است؛ که در این میدان نیروی انتظامی باید پیشتاز باشد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در جلسه شورای فرماندهان، با تبریک عید سعید غدیر خم و با اشاره به اینکه وجود مبارک امام علی علیه السلام آئینه تمام نمای انسان کاملی است که می‌بایست در همه ابعاد اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و… الگوی عملی همه اعصار قرار گیرد، اظهار داشت: غدیر خم روزی است که پیامبر مکرم اسلام رسالت خود را به اتمام رساندند و امیر المومنین علی علیه السلام را به اذن الهی به عنوان جانشین خود معرفی فرمودند.

وی افزود: این عید در حقیقت بزرگ‌ترین و عظیم‌ترین عید مسلمین است چراکه در این روز بر اساس آیات نورانی قرآن کریم خداوند متعال در خطاب به نبی مکرم اسلام می‌فرمایند امروز دینتان را برای شما کامل و نعمت خود را برای شما تمام نمودم که این نشان دهنده عظمت و بزرگی این روز شریف است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تحریم‌ها و دشمنی ‌های ظالمانه آمریکای جهانخوار و ایادی مزدور آن با انقلاب و مردم عزیزمان، گفت: امروز بزرگترین مقابله با دشمنی بدخواهان و ددمنشان، خدمت مضاعف و بی دریغ به مردم و خادمی و نوکری این مردم قدرشناس است؛ که در این میدان نیروی انتظامی باید پیشتاز باشد.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه خصم زورگویان و مجرمان و گردنکشان هستیم و اجازه نخواهیم داد کسی امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازد، عنوان داشت: پلیس مظهر امنیت و آرامش جامعه است که وجودش باید نوید بخش امنیت و آرامش برای مردم و ناامنی و تهدید برای اراذل و اوباش باشد.

* نگهداری، خرید و فروش و استفاده از سلاح گرم ممنوع می‌باشد

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه نگهداری، خرید و فروش و استفاده از سلاح گرم ممنوع می‌باشد، گفت: هر چند که در وقوع سرقت مسائل و موارد زیادی دخالت دارند باید در خصوص مقابله جدی با این مهم اقدامات لازم انجام شود چراکه حداقل سرقت هم قابل قبول نمی‌باشد؛ از این رو باید عرصه را بر سارقان بیش از پیش تنگ نمائیم.

* حضور پلیس در جامعه باید ملموس و مشهود باشد

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه حضور پلیس در جامعه باید ملموس و مشهود باشد، عنوان داشت: وجود هر عنصر نیروی انتظامی باید نوید بخش امنیت و آرامش و خدمتگزاری به مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه کمک‌های مومنانه را با شعار کمک‌های مومنانه نذر حسینی را شروع کرده ایم، بیان داشت: مراسم بزرگ اهدا کمک‌های مومنانه پلیس پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار اشتری فرمانده ناجا انجام خواهد شد.

وی افزود: ما همه توان خود را به کار گرفته ایم و با خدای خود عهد بسته ایم که خادم و خدمتگزار مردم باشیم و در این راه همه تلاش و توان خود را به کار بسته ایم که در این مسیر کمک‌های مومنانه پلیس پایتخت نمونه‌ای از این موضوع می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها