موج
کدخبر : ۳۴۰۰۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340076

مدیرعامل شرکت شهر سالم:

مدیرعامل شرکت شهر سالم از ابتلای 700 نفر از کارکنان شهرداری تهران به کرونا خبر داد و گفت: ساختمان مرکز سلامت روان شهرداری تهران برای مشاوره به بهبود یافتگان کرونا، تکمیل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج؛ حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم، در نشست شورای راهبردی مرکز جامع سلامت روان از آماده شدن ساختمان مرکز جامع سلامت روان با همت بخش‌های مختلف شرکت شهر سالم ظرف تنها دو ماه ابراز خرسندی کرد و گفت: تاکنون حدود 700 نفر از کارکنان شهرداری تهران به بیماری کرونا دچار شدند که علاوه بر خدمات پزشک خانواده، از مشاوره‌ها و ارتباطات مانوسانه کارشناسان مرکز جامع سلامت روان بهره‌مند می‌شوند.

وی با تاکید بر لزوم نگرش انسانی و اخلاقی به مسئله سلامت روان ادامه داد: این ابتدای راه است و من این اراده و انگیزه را در همکارانم می‌بینم که بیماران کروناییِ عضو خانواده شهرداری تهران رها نشوند تا هم ارائه خدمات با همین کیفیت ادامه پیدا کند و هم انباشت تجربه و آنالیز علمی آن امکان‌پذیر گردد.

همچنین در بخش دیگری از نشست شورای راهبری مرکز جامع سلامت روان، احمدعلی نوربالا رئیس گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو این کمیته در سخنانی تأکید کرد: کاری که در طرح غربالگری آسیب‌های روانی ناشی از بحران کرونا شد، هم بدیع بود و هم مفید.

وی افزود: به اعتقاد ما غربالگری بیماران کووید-19 عضو شهرداری تهران و پرداختن به ارزیابی سلامت روان آنها  تلاش برای برای بهبودی این همکاران ، تجربه جدیدی بودکه حتی امکان تبدیل به پژوهش علمی را نیز دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها