موج
کدخبر : ۳۳۹۶۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339614

مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران از استقبال حدود یک میلیون نوجوان از دوره‌های آموزشی مدرسه تابستانی در شهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، مجتبی دانشور مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران با اشاره به استقبال بسیار خوب نوجوانان، اهالی فرهنگ و هنر و فرهنگیان از مدرسه تابستانی تهران طی ۵ هفته گذشته، گفت: براساس آمارها، ۲۵ هزار نفر از طریق سایت مدرسه تابستانی، ۱۵۰ هزار نفر به واسطه صفحه آپارات و ۷۰۰ هزار نفر از طریق صفحه اینستاگرام از محتوای آموزشی ارائه شده استفاده کردند.

وی ادامه داد: امیدوارم در قالب همکاری با وزارت آموزش و پرورش، محتواهای تولید شده به زودی در شبکه شاد توزیع شود تا ۱۰ میلیون مخاطب این شبکه بتوانند از دوره‌های مدرسه تابستانی تهران بهره ببرند.

مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران از استمرار طرح مدرسه تابستانی تهران خبر داد و گفت: بنا داریم اجرای طرح را به طور مستمر ادامه دهیم؛ براین اساس، پس از وقفه یک هفته ای به منظور برنامه ریزی برای ضبط دوره های جدید، نمایش دوره های آموزشی ادامه پیدا می‌کند.

دانشور تأکید کرد: در دوره جدید کارگاه‌ها مهارت محور می شوند و سعی می کنیم مهارت‌های عمومی‌تر و تخصصی‌تر را به دانش آموزان آموزش دهیم.

وی همچنین از عمل به وعده ترجمه دوره‌های آموزشی به زبان اشاره خبر داد و گفت: در حال حاضر، دو کارگاه که به زبان اشاره ترجمه شده‌اند، در سایت مدرسه تابستانی تهران و سایر اپلیکیشن‌ها بارگذاری شده اند و هفته آینده نیز دو کارگاه انیمیشن و طنز ویژه دانش آموزان ناشنوا در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

به گفته دانشور، مخاطبان می‌توانند ویدئوهای مدرسه تابستانی تهران را به‌طور رایگان به آدرس www.tabestani99.ir  شناسه‌ @tabestani99 در صفحه‌هایی همچون آپارات و اینستاگرام مشاهده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها