موج
کدخبر : ۳۳۹۳۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339334

آیت الله رییسی در شورای عالی قوه قضاییه:

آیت الله رییسی در شورای عالی قوه قضاییه اعلام کرد تهدید امنیت هوانوردی و تعرض به هواپیمای مسافربری نقض فاحش حقوق بین الملل است.

 به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، آیت الله رییسی در جلسه شورای عالی قوه قضاییه با بیان اینکه راهکار پایان شرارت‌های آمریکا در منطقه اخراج آن‌ها از منطقه است، گفت: تهدید امنیت هوانوردی و تعرض به هواپیمای مسافربری ایران نقض فاحش حقوق بین الملل است و به هیچ وجه قابل گذشت نیست.

رییس قوه قضاییه تاکید کرد تا دادستانی کل و معاونت بین الملل قوه قضاییه شکایات سرنشینان این هواپیما را مجدانه پیگیری کنند.

آیت الله رییسی در ادامه و در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: هیچ اخلالی در نظام تولید و توزیع و نظام ارزی و ریالی کشور را برنمی تابیم و برخورد می‌کنیم؛ اما رسیدگی به پرونده‌های متعدد تخلفات ارزی واردکنندگان، ارز‌های صادراتی، ارز‌های مداخله‌ای و یا دلالان کف خیابان چاره مشکلات بازار ارز نیست.

آیت الله رییسی تصریح کرد: برخورد‌های پلیسی و قضایی ضروری است، اما ساماندهی بازار ارز نیازمند مدیریت توسط دولت است و دولت باید با جدیت نسبت به مدیریت بازار ارز و کنترل قیمت‌ها اقدام کند.

مشروح خبر متعاقبا منتشر می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    نظر برای چه چیز یک سال از بی عدالتی قوه قضائیه می نویسم اگر به ترامپ ن. وشته بودم فکر میکنم جواب میداد..... البته میترسم هم ازشاکی که سابقه دار وخطر ناک است وهم از زندانه یک روز دوامنمینمیاورم

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها