موج
کدخبر : ۳۳۷۲۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337224

رییس سازمان زندان‌ها در دومین سفر استانی خود از زندان مرکزی همدان بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در دومین سفر استانی از زندان مرکزی همدان بازدید و با زندانیان این مرکز به صورت چهره به چهره دیدار و گفت‌وگو کرد.

مهدی حاج محمدی همچنین در جمع کارکنان زندان گفت: فلسفه و ماموریت اصلی در امر زندانبانی دستگیری از بندگان گرفتاری است که چند صباحی مهمان ما هستند.

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در ادامه با درود به روح بلند شهید چیت سازیان، تصریح کرد: این شهید در همان مقطع دفاع مقدس در راستای فرهنگ سازی اهداف بلند انقلاب به زندان می‌آمدند.

وی ضمن درود به روح بلند شهید لاجوردی عنوان کرد: باید از آن بزرگوار کمک بگیریم و به زندانبانی افتخار کنیم.

حاج محمدی ضمن تقدیر از زحمات مدیرکل زندان‌های همدان عنوان کرد: این مجاهدت‌ها در جهت فراهم ساختن زیرساخت‌هایی برای سلامت جسمی مددجویان که زمینه ای برای  هدف اصلی که تربیت آن‌ها است، باشد.

وی با تاکید بر اینکه ماموریت اصلی در زندانبانی اصلاح و تربیت مددجویان است، گفت: خوب است که اهل کار نو و خلاقیت باشید و تمام امتیازات و ارفاقات باید در مسیر برنامه تربیتی باشد و اگر قرار است امتیازی لحاظ شود باید به کسی داده شود که مشغول است و می‌توان روی آن برنامه ریزی کرد.

رییس سازمان زندان‌ها در پایان با بیان اینکه باید به شغل زندانبانی افتخار کنید، عنوان کرد: در این مسیر کار تربیتی خود را صاحب نقش بدانید؛ چراکه تاثیری که مامور مراقبت بر مددجویان دارد، شاید یک روحانی و فرد مبلغ نداشته باشد .

دراین نشست، رییس سازمان زندان‌ها به سوالات کارکنان پاسخ گفت و همچنین به صورت چهره به چهره با تعدادی از زندانیان دیدار و به مشکلات ان‌ها رسیدگی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها