موج
کدخبر : ۳۳۶۹۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336927

با حکم فرمانده انتظامی تهران بزرگ؛

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حکمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس امنیت اقتصادی با حضور سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت، سردار حمید هداوند جانشین پلیس پایتخت و سردار مسعود مصدق معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و سایر رؤسا و معاونان این پلیس و نمایندگان مراجع قضایی و اصناف در ستاد پلیس پایتخت برگزار شد.

در این مراسم رئیس پلیس پایتخت طی حکمی ضمن تقدیر از زحمات و خدمات سرهنگ نعمت اله علیپور، سرهنگ علی ولیپوری گودرزی  را به سمت رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ معرفی کرد.

سردار رحیمی در این مراسم با اشاره به فرمایشات مقام معظم فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) مبنی بر اینکه بعضی خیال می کنند که برخورد با مفاسد اقتصادی، مخل امنیت اقتصادی است، این درست نقطه ی مقابل حقیقت است، برخورد با مفسد اقتصادی موجب امنیت است،  اظهار داشت: اقدامات و عملکرد پلیس در مبارزه با پدیده های مخرب اقتصادی از جمله قاچاق کالا و ارز و احتکار نقش بسیار موثری در تحقق منویات مقام معظم رهبری و جهش تولید داخلی و موفقیت برنامه‌های اقتصادی کشور دارد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه باید وظیفه ای که بر عهده ماست و به ما امانت داده شده است را به درستی انجام دهیم، تصریح کرد: اعتمادسازی مردم و مسؤولان نسبت به عملکرد پلیس امنیت اقتصادی در پیش بینی، پیشگیری، کنترل، شناسایی، مقابله، کشف فعالیت‌ها، جرایم اقتصادی و ترویج گفتمان قانون گرایی در انجام مأموریت‌های محوله پلیس امنیت اقتصادی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تأکید بر آمادگی و ارتقای توان عملیاتی پلیس در راستای مبارزه با جرایم اقتصادی و مبارزه با قاچاق کالا، تصریح کرد: مبارزه با قاچاق کالا و جرایم اقتصادی از مهمترین مأموریت های پلیس است و اقدامات شاخصی و موثری در این خصوص انجام شده است.

سردار رحیمی با بیان اینکه مبارزه با فساد مالی و تأمین امنیت اقتصادی، یکی از مأموریت های اولویت دار پلیس است که با جدیت پیگیری می شود، اعلام کرد: در مقوله اقتصاد و تأمین امنیت اقتصادی نیروی انتظامی بر اساس وظایف ذاتی خود از جنبه نظارتی، پیشگیری، پیش‌بینی، مقابله ، ترمیم و بازسازی کار خود را انجام خواهد داد و در این مسیر با اقتدار در کنار و همراه قوه قضائیه برای ریشه کن کردن فساد اقتصادی ایستاده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها