موج
کدخبر : ۳۳۳۵۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333558

محمود ترفع:

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اعلام کرد استفاده از ماسک در اتوبوس اجباری است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی درباره استفاده از ماسک در اتوبوس‌های پایتخت  اظهار داشت: تاثیر استفاده از ماسک در جلوگیری از انتقال ویروس کرونا به ویژه در محل های تجمع افراد، ثابت شده است و به همین دلیل، اهمیت و ضرورت استفاده از ماسک در اتوبوس مضاعف شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با اشاره به لزوم به همراه داشتن ماسک از سوی مسافران، اظهار کرد: البته اگر مسافری ماسک به همراه نداشته باشد، می‌تواند نسبت به تهیه آن از 60 مرکز عرضه ماسک در پایانه های اتوبوسرانی و ایستگاه های تبادلی و پر مسافر خطوط تندرو اقدام کند.

ترفع با بیان اینکه رعایت فاصله گذاری در ایستگاه‌ها و اتوبوس ها یک ضرورت است، تصریح کرد: از مسافران درخواست می‌کنیم اگر اتوبوسی با ظرفیت تکمیل به ایستگاه رسید، از سوار شدن به آن اجتناب کرده و منتظر رسیدن اتوبوس بعدی بمانند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان با درخواست از مسافران برای استفاده از ماسک در اتوبوس به منظور حفظ سلامت خودشان و دیگران، خاطر نشان کرد: مسافرانی که در اتوبوس از ماسک استفاده نمی‌کنند، نه تنها نسبت به سلامتی خود بی تفاوت هستند، بلکه ممکن است به سلامت سایر شهروندان نیز آسیب برسانند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها