موج
کدخبر : ۳۳۳۰۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333058

غلامحسین اسماعیلی از انتصابات جدید در قوه قضائیه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری خود با خبرنگاران از انتصابات جدید در قوه قضاییه مبتنی بر اصلاح ساختار سازمانی این قوه خبر داد و گفت: با گرامیداشت یاد و خاطره برادر عزیز و ارجمندمان جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای خلفی که عهده‌دار سمت معاونت قضایی قوه قضاییه بود و در سال گذشته دعوت حق را اجابت کرد، اعلام می‌کنم که از سوی ریاست قوه قضاییه جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای مظفری که تاکنون عهده‌دار مسئولیت شورا‌های حل اختلاف کشور بود، به سمت معاونت قضایی قوه قضاییه منصوب شد. همچنین  آقای امین حسین رحیمی، مشاور عالی رییس قوه قضاییه و رابط قوه قضاییه در امور نمایندگان، به عنوان معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه منصوب شد. حجت الاسلام و المسلمین امینی که عهده‌دار سمت معاونت منابع انسانی قوه بود، به عنوان مشاور رییس قوه قضاییه با این قوه همکاری خواهد داشت.

سخنگوی قوه قضاییه افزود: همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین هادی صادقی که تاکنون عهده‌دار سمت معاونت فرهنگی قوه‌قضاییه بود، از این پس به عنوان رییس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضاییه که مرکب از شورا‌های حل اختلاف، داوری و میانجیگری است، معرفی می‌شود. آقای محمد مهدی حاج محمدی که تاکنون معاون قضایی رییس کل دادگستری استان تهران بود، نیز به سمت رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور منصوب شده و جناب آقای دکتر جهانگیر به عنوان مشاور رییس قوه قضاییه و مسئول دفتر بازرسی قوه قضاییه انجام وظیفه خواهد نمود.

وی یادآور شد: از تلاش‌های یکایک مدیرانی که تغییر سمت پیدا کردند در سمت قبلی شان تشکر می‌کنم و برای مدیران جدید در سمت جدید آرزوی توفیق دارم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها