موج
کدخبر : ۳۳۲۱۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332136

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد به دلیل کمبود اتوبوس مسافران مجاز به استفاده از تمام صندلی های اتوبوس های پایتخت هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در اتوبوس‌های پایتخت اظهارداشت: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران خود را موظف می‌داند تا جای ممکن در حیطه اتوبوس‌های تحت نظارت خود بر حسن اجرای این طرح اهتمام ورزد، مشروط به اینکه در این شرایط حداقل حمایت‌های مورد نیاز از جانب دولت به عمل آید.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه تا جای ممکن نباید مسافر سرپایی در اتوبوس داشته باشیم، افزود: البته تحقق این موضوع در شرایطی که ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به شدت با کمبود اتوبوس رو به روست، دشوار است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اینکه انتظارات از این مجموعه باید متناسب با امکاناتی باشد که به آن اختصاص یافته است، خاطر‌نشان کرد: برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان اتوبوسرانی به سه برابر اتوبوس‌های موجود نیاز داریم، در حالی که طی 10 سال گذشته یک دستگاه اتوبوس از سوی دولت به ناوگان اتوبوسرانی پایتخت تحویل نشده است.

ترفع با تاکید بر اینکه استفاده از تمامی صندلی‌ها و ظرفیت نشسته اتوبوس‌ها در شرایط کرونا بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مجاز است، گفت: به موازات این مجوز، بر مبنای آخرین پروتکل ابلاغی، استفاده تمامی مسافران اتوبوس از ماسک اجباری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها