موج
کدخبر : ۳۳۱۲۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331200

سردار کرمی:

سردار حسن کرمی گفت: نیروهای مسلح به خصوص نیروی انتظامی که وظیفه خطیر امنیت را بر عهده دارد، با آینده نگری می تواند موجبات ارتقاء نظم و امنیت اجتماعی را فراهم کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسن کرمی فرمانده یگان های ویژه ناجا در دیدار با سردار احمد نوریان معاون اجتماعی نیروی انتظامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و گرامیداشت روز جهانی قدس با اشاره به اینکه ما به عنوان میراث داران فرهنگی غنی و ارزشمند باید الگوی دیگران باشیم، اظهار داشت: نیروهای مسلح میراث دار فرهنگی هستند که از زمان امام خمینی (ره) و شهدای عزیز به آنان رسیده است، باید تمام توان و تلاش خود را در راستای انتقال این میراث به نسل های آینده انجام دهیم و آثار خوبی را برای آیندگان از خود به جا بگذاریم.

وی با بیان اینکه امیدواریم تکالیفی که از سوی مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) ابلاغ می شود را به نحو مطلوب عملی کنیم، تصریح کرد: در تمامی بزنگاه ها، مقام معظم رهبری با حضور به موقع و با بیانات شیوا و راهنمایی داهیانه به کمک نیروهای مسلح آمده اند تا موجبات ایجاد امنیت در سطح جامعه مرتفع شود، وظیفه همه ما به عنوان سربازان ولایت این است که مطیع امر رهبری باشیم و مسیر شهدایی را که برای حفظ این مرز و بوم از جان خود گذشته اند، دنبال کنیم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا ضمن تقدیر از تمام کسانی که به هر نحو برای دفاع از این آب و خاک تلاش می کنند، بیان کرد: در تلاش هستیم از اولویت ها و سیاست های سازمان که رسالت اصلی آن تامین امنیت جامعه است، حمایت کرده و با تمام توان در مقابل کسانی که آرامش و آسایش مردم را هدف گرفته اند، بایستیم و با ایجاد امید در مردم و یاس و ناامیدی در جبهه دشمن، اقتدار کشور را بیش از پیش به رخ استکبار و بدخواهان نظام بکشیم.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه رویکرد اجتماعی باید در تمامی ماموریت ها سرلوحه کار باشد، عنوان کرد: یگان ویژه در کنار اقتدار و صلابتی که در مقابل مخلان نظم و امنیت از خود نشان می دهد، در تلاش است با رافت اسلامی و سرلوحه قرار دادن رویکرد اجتماعی و مردم محوری غائله ها و ناآرامی ها را با کمترین خسارت جانی و مالی، از لوس مخلان نظم و امنیت پاک کند.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح به خصوص نیروی انتظامی که وظیفه خطیر امنیت را بر عهده دارد، با آینده نگری می تواند موجبات ارتقاء نظم و امنیت اجتماعی را فراهم کند.

 سردار کرمی، رسانه را قوی ترین سلاح در مقابله با عملیات روانی دشمن عنوان و تصریح کرد: معاونت اجتماعی حلقه اتصال بین رده های ناجا با رسانه ملی است که می تواند با ارائه برنامه های مطلوب جهت پخش در صدا و سیما چهره واقعی پلیس را به مردم معرفی و در مقابل هجمه دشمنان که در تلاش هستند این نیروی مردمی را چهره ای نامطلوب نشان دهند، بایستد و موجب برملا شدن نقشه های شوم آنان شود.

رئیس پلیس ویژه کشور با اشاره به اینکه اطلاع رسانی نباید فقط منوط به درج خبر در سایت باشد، افزود: با توجه به گستردگی ماموریت ناجا در سطح کشور و درج اخبار آن در سایت پلیس جهت اطلاع رسانی به آحاد مردم، باید برنامه ای مدون تهیه شود تا پس از اینکه مردم از اتفاقات آگاهی پیدا کردند، با اشاعه و ترویج آموزش در خصوص همان موضوع شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در مباحث گوناگون باشیم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا از حمایت های معاونت اجتماعی قدردانی کرد و گفت: تعامل بین یگان ویژه و معاونت اجتماعی با توجه به ماموریت های گسترده می تواند ما را به رسیدن اهداف خود، که در راس آن پلیس در تراز انقلاب اسلامی است یاری کند، امیدواریم با برگزاری بیشتر این جلسات به نتیجه ای مطلوب در راستای ارائه خدمات یگان ویژه هم در بحث تامین نظم و امنیت و هم ماموریت های مردم یاری از رسانه ملی و خبرگزاری ها برسیم.

سردار کرمی در پایان مشارکت بیشتر مردم را در ایجاد و ارتقاء امنیت عمومی مهم عنوان کرد و گفت: یگان ویژه با حضور عملی در کنار مردم در صحنه های گوناگون مانند سیل، زلزله و کرونا در تلاش است که مشارکت مردم را در ایجاد هر چه بهتر امنیت جامعه جلب کند که این امر یکی از شاخصه های پلیس در تراز انقلاب اسلامی است، امیدواریم با یاری خداوند به این مهم دست پیدا کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها