موج
کدخبر : ۳۳۰۳۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330362

ناهید خداکرمی در صحن علنی شورای شهر تهران در خصوص ساخت و ساز ساختمان پلاسکو به شهردار تهران تذکر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران در تذکری به شهردار تهران، در صحن شورای شهر درباره ساخت و ساز در ساختمان پلاسکو ، اظهار داشت: این ساختمان برای احداث دوباره اصلا پروانه نداشته است و برایم جای تعجب دارد که چطور ساخت و ساز در پلاسکو با این حجم انجام گرفته و تعطیل نشده است بنابراین باید فعلا ساخت پلاسکو تا گرفتن پروانه تعطیل شود.

وی در ادامه به نقص‌های سایت شهرداری تهران اشاره کرد و گفت:‌این سایت باید معرف شهر تهران باشد ولی هیچ اطلاعاتی در مورد تهران اعم از جمعیت و آب و هوا در آن درج نشده است. از طرفی چشم انداز شهرداری تهران در این سایت قابل مشاهده نیست و چندین بار نیز در این زمینه تذکر شفاهی داده‌ایم.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد:‌ همچنین اطلاعات دموگرافیک وضعیت سلامت شهروندان در سایت شهرداری بارگذاری نشده است در صورتی که این مساله باید بر اساس بند 3 ماده 68 برنامه پنجساله سوم شهرداری که در سال 97 تصویب شده است، انجام می‌گرفت.

ناهید خداکرمی خاطرنشان کرد: علیرغم یادآوری  تذکر کتبی تا کنون نسبت به انتشار اطلاعات دموگرافیک سلامت شهروندان اقدام نشده است و انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر اطلاعات مورد نظر در سایت شهرداری بارگذاری شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها