موج
کدخبر : ۳۲۹۸۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329813

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از توزیع ۳۳۱ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید ابوالفضل پرپنچی مدیرکل کمیته امداد استان تهران به طرح اطعام مهدوی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 71 آشپزخانه در استان تهران اقدام به پخت غذای گرم می کنند که روزانه 10 هزار پرس غذا در این آشپزخانه ها  پخت و بین نیازمندان توزیع می شود.

وی ادامه داد: توزیع غذای گرم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با هماهنگی های انجام شده در مناطق محروم بین نیازمندان توزیع می شود که از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 331 هزار و 565 پرس غذا توزیع شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران ارزش ریالی غذاهای توزیع شده را سه میلیارد و 783 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

پرپنچی همچنین از توزیع 221 هزار و 729 سبد کالا بین خانوارها نیازمند دراستان تهران خبر داد و گفت: این سبدهای کالا شامل اقلام ضروری از جمله؛ برنج، گوشت، مرغ، روغن، مکارونی، خرما، حبوبات و رب گوجه بود که بین نیازمندان توزیع شد و این روند تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

وی کل کمک‌های مردمی از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون را 65 میلیارد و 905 میلیون تومان اعلام و بیان کرد: این کمک ها به صورت نقد و کالا بوده است.

پرپنچی یادآور شد: خیران و نیکوکاران می‌توانند با استفاده از روش‌های شماره گیری 0217355 و درج عدد 2 ، شماره کارت 6037997900002008 و همچنین از طریق بارکد خوان اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت ، از طریق منوی اپلیکیشن 724 رزمایش کمک مومنانه و سایت امداد تهران به آدرس https://tehran.emdad.ir کمک‌های خود را برای امور نیازمندان در ماه مبارک رمضان اختصاص دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها