موج
کدخبر : ۳۲۸۹۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328917

با حکم مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران علیرضا فرمهینی فراهانی به عنوان سرپرست معاونت کارآفرینی و توانمندسازی این سازمان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج، بنا به اعلام روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با حکم مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران؛ سرپرست معاونت کارآفرینی و توانمندسازی، سازمان منصوب شد.

علیرضا فرمهینی فراهانی متخصص حوزه برنامه ریزی مشارکتی، محلی، توسعه کسب و کار و زنجیره‌های ارزش به عنوان سرپرست معاونت کارآفرینی و توانمندسازی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران منصوب شد. وی ۳۶ سال سن دارد و از مدیران جوان حوزه شهری است.

در متن حکم سرپرستی فراهانی آمده است: انتظار دارم که با بهره گیری از دانش، مهارت‌های روزآمد و تدبیر مدیریتی اقدامات لازم برای توسعه کارآفرینی و کسب و کار، ذیل زنجیره‌های ارزش آفرین و اشتغال‌زا در شهر تهران در جهت توانمندسازی اقشار مختلف اجتماعی بخصوص گروه‌های هدف سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران اهتمام ورزید. ضروریست با حضور فعالانه در جلسات درون و برون سازمانی، ارائه راهکارها، دستورالعمل‌ها و سیاست‌ها در زمینه کارآفرینی، توسعه کسب و کار، توانمندسازی و پیگیری اجرای آن‌ها و ارتقا توانمندی‌های مدیران و کارشناسان در جهت هماهنگی با مناطق، سازمان‌ها و شرکت‌ها با تکیه بر رویکرد‌های مشارکتی و محله محور گام بردارید.

در بخش دیگری از متن حکم او آمده است: همچنین با بکارگیری دانش و تجربه خود در راستای پیشبرد اهداف و ارتقا سطح کمی و کیفی آن معاونت تلاش و با اجرای دستورالعمل‌های سازمان و تسری اصلاحات ساختاری و فرایندی برای نهادینه شدن روش‌های جدید توسعه کسب و کار و توانمندسازی در راستای تحقق شعار «تهران، شهری برای همه» گام بردارید.

گفتنی است، پیش از این، رمضان لطفی به مدت ۶ سال معاون کارآفرینی و توانمندسازی سازمان را بر عهده داشت.

علیرضا فراهانی دانش آموخته رشته توسعه منطقه‌ای از دانشگاه کلارک آمریکا، مطالعات شهری از سایمون فریزر کانادا و مدیریت (ام بی ای) و مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف است.

در کارنامه اجرایی وی، سوابق متعدد مدیریتی و کارشناسی در شهرداری تهران (معاونت برنامه ریزی و معاونت منابع انسانی)، سازمان نوسازی شهر تهران، طرح توسعه کسب و کار اشتغال پایدار (تکاپو) در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مشاوره و نظارت فنی بر پروژه‌های توسعه خوشه و مدیر پروژه سیستم‌های نوآوری در مرکز مطالعات دانشگاه شریف دیده می‌شود.

فراهانی، دارای سوابق پژوهشی و آموزشی در زمینه توسعه کسب و کار، زنجیره‌های ارزش، شبکه سازی کسب و کار‌های کوچک بوده و سمینار‌ها و دوره‌های آموزشی متعددی در این زمینه‌ها برگزار کرده است.

تألیف کتاب زنجیره‌های ارزش: مفاهیم، تحلیل و کاربرد در توسعه و سیاستگذاری و سوابق متعدد در طراحی و پیاده سازی برنامه‌های توسعه شهری و منطقه‌ای از دیگر سوابق علمی او است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها