موج
کدخبر : ۳۲۸۴۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328483

رئیس سازمان بهزیستی از بخشش اجاره ‌بهای سه ماهه مستاجرین این سازمان در ماه های اسفند ۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۹۹ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی از بخشودگی کامل اجاره بهای ماه‌های اسفند ۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۹۹ تمامی مستاجرین بهزیستی خبر داد و گفت: با توجه به شرایط خاصی که شیوع بیماری کرونا در کشور و در جهان ایجاد کرده و با توجه به مسائل اقتصادی که شرکای اجتماعی سازمان با آن مواجه شده‌اند، این تصمیم توسط کمیته عالی واگذاری و نظارت بر ماده ۲۸ قانون در سازمان بهزیستی و با عنایت به مصوبه هیئت وزیران گرفته شده است.

رئیس سازمان بهزیستی افزود: بر این اساس بخشودگی کامل اجاره بهای اماکن واگذار شده به مؤسسات غیر دولتی همکار با سازمان بهزیستی مورد تصویب قرار گرفت که این مهم به ادارات کل بهزیستی استان‌های سراسر کشور نیز ابلاغ شده است.

بر این اساس مراکزی مانند مهدهای کودک، مراکز توانبخشی روزانه، مراکز نگهداری شبانه روزی افراد دارای معلولیت و سالمندان، مراکز اقامتی بازتوانی و درمان اعتیاد، مجتمع‌های خدمات بهزیستی و سایر مراکزی که موضوع این ماده قانونی هستند از پرداخت اجاره بها در این سه ماه معاف خواهند بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها