موج
کدخبر : ۳۲۴۷۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324744

رئیس قوه قضائیه و شهردار تهران در خصوص اهم مسائل قضائی مرتبط با شهرداری با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس قوه قضائیه و حناچی شهردار تهران در خصوص اهم مسائل قضائی مرتبط با شهرداری و پرونده‌های مطروحه در دستگاه قضائی با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.

به نقل از روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری، در این نشست گزارش عملکرد یکساله شهرداری تهران در حوزه حقوقی، قضائی و همچنین پیگیری حقوق عامه به رئیس قوه قضائیه ارائه و اولویت‌های شهرداری تهران در موضوعات حقوقی از جمله وضعیت اجرای آرای صادره از کمیسیون ماده صد قانون شهرداری، پرونده‌های مهم شهرداری تهران در مراجع قضائی و نیز درخواست‌های شهرداری تهران درباره اعمال مقررات ماده ۴۷۷ قانون آئین دادرسی کیفری به تفصیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه این جلسه، حناچی شهردار تهران ضمن تشکر از حمایت‌های دستگاه قضائی، گفت: بدون حمایت‌های قضائی امکان خدمت رسانی به شهروندان وجود نخواهد داشت.

حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی هم در این نشست، از تلاش‌ها و پیگیری‌های شهرداری تهران برای حل و فصل مسائل حقوقی، قدردانی و بر لزوم تعامل و همکاری هر چه بیشتر میان شهرداری پایتخت و قوه قضائیه جهت احقاق حقوق عامه در مسائل شهری تاکید و از تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده در زمینه مسائل حقوقی در شهرداری تهران تشکر کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها