موج
کدخبر : ۳۲۳۲۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323218

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در اکثر محورهای دو استان فارس و گلستان بارش باران گزارش شده و از همین رو لازم است که رانندگان فاصله طولی مناسب را در حین رانندگی رعایت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ نادر رحمانی، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص  وضعیت جوی جاده‌های کشور در پنجشنبه ۲۹ اسفند اظهار کرد: برابر گزارش‌های دریافتی در حال حاضر در اکثر محورهای دو استان فارس و گلستان بارش باران گزارش شده و از همین رو لازم است که رانندگان فاصله طولی مناسب را در حین رانندگی رعایت کنند.

وی از مه گرفتگی همراه با کاهش دید در محورهای واقع در ارتفاعات استان اردبیل نیز خبر داد و افزود:‌ در محور گالیکش-جنگل گلستان در استان گلستان نیز وضعیت مشابهی گزارش شده و لازم است که رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص وضعیت ترافیکی گفت: بر اساس گزارش‌های ترافیکی دریافت شده نیز تردد در کلیه محورهای مواصلاتی کشور عادی و روان است.

رحمانی با اشاره به کاهش تردد در جاده‌های کشور از شهروندان خواست که با توجه به شیوع ویروس کرونا و توصیه‌های ستادملی مقابله با کرونا حتما در خانه بمانند و از انجام سفر و هرگونه تردد غیر ضروری در شهر خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها