موج
کدخبر : ۳۲۳۰۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323046

سردار مقیمی:

رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا گفت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در بازرسی از انبارها بیش از ۱۰۲ هزار و ۹۶۳ قلم انواع تجهیزات بهداشتی را کشف کردند.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار محمدرضا مقیمی ، رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا گفت: به دنبال اطلاعات واصله مردمی مبنی بر احتکار کالاهای بهداشتی توسط برخی از افراد سودجو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در کشور قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی سراسر کشور با اشرافیت کامل اطلاعاتی، در قالب تیم‌های عملیاتی و انجام اقدامات تخصصی، طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۳ باب انبار و مراکز پخش کالاهای بهداشتی را بازدید کردند.

رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا ادامه داد: کارآگاهان در بازرسی از انبارها بیش از ۱۰۲ هزار و ۹۶۳ قلم انواع تجهیزات بهداشتی شامل ۵۰ هزار و ۹۳۲ عدد انواع دستکش، ۳۳ هزار و۲۸۳ بطری انواع مواد ضدعفونی کننده و ۱۸ هزار ۷۴۸ عدد انواع ماسک احتکاری در سطح کشور کشف کردند.

سردار مقیمی با اشاره به اینکه بیشترین کشفیات متعلق به تهران بزرگ، ویژه شرق و استان‌های اصفهان، آذربایجان غربی، البرز، کرمانشاه و خوزستان است، گفت: در این رابطه ۲۴ نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

وی با اشاره بر اهمیت حفظ سلامت جسمی و روانی هموطنان تاکید کرد: تأمین امنیت اقتصادی یکی از عوامل اصلی رشد و توسعه کشور است که پلیس امنیت اقتصادی با پیشگیری و مبارزه مستمر با محتکران در حال حفظ و حراست از این سرمایه ملی است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در پایان ضمن تقدیر از همکاری بسیار خوب هموطنان در اجرای طرح تشدید مبارزه با احتکار کالاهای بهداشتی از شهروندان خواست: همواره هرگونه مورد مشکوکی مشاهده کردند، آن را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها