موج
کدخبر : ۳۲۲۸۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322816

سردار ذوالقدر:

رییس پلیس امنیت پایتخت گفت: روز گذشته ویدئویی تحت عنوان بارش بادمجان در پایتخت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که پلیس امنیت سریعاً عوامل آن را شناسایی و دستگیر کرد. این گروه ۵ نفره بوده که به پلیس امنیت هدایت شدند.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار علی ذوالقدر ، رییس پلیس امنیت پایتخت صبح امروز دوشنبه در گردهمایی (ویدئو کنفرانس) فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: روز گذشته ویدئویی تحت عنوان بارش بادمجان در پایتخت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که پلیس امنیت سریعاً عوامل آن را شناسایی و دستگیر کرد. این گروه ۵ نفره بوده که به پلیس امنیت هدایت شدند.

رییس پلیس امنیت پایتخت گفت: این افراد مدعی شدند که در حال انجام یک کار تحقیقاتی در بخش جلوه‌های ویژه بودند که یکی از این کلیپ‌ها به صورت اتفاقی در فضای مجازی پخش شده است.

وی افزود: این گروه تأکید داشتند به اطلاع مردم برسانند که وابسته به هیچ گروه و جناح خاصی نیستند.

رئیس پلیس امنیت پایتخت گفت: قرارگاه اطلاعاتی کرونا تشکیل شده است و اصناف، مراکز درمانی، ترمینال‌ها و همه اماکن را تحت رصد قرار داده ایم.

ذوالقدر افزود: احتمال اینکه تا نیمه‌های اردیبهشت درگیر این بیماری و مسائل و جرایم مربوط به آن باشیم، می‌رود.

وی تصریح کرد: طرح اقتدار به صورت مستمر اجرا می‌شود و از ۱۲ فروردین تا امروز ۲۵ نفر از اراذل تحت کنترل قرار گرفتند و همچنین ۲۲۰ نفر دستگیر شدند که از این تعداد ۵۵ نفر اراذل سطح دار، ۲۵ نفر اوباش محله و مزاحمین نوامیس، ۱۰ نفر توزیع کننده مشروبات الکلی، ۳۱ نفر فروشندگان مواد مخدر و ۸۸ نفر احتکار کنندگان اقلام مربوط به مقابله با کرونا بودند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها