موج
کدخبر : ۳۲۱۷۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321780

ترفع خبر داد؛

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: ما در هر شبانه روز نسبت به ضد عفونی کردن 5 هزار دستگاه اتوبوس حداقل طی 4 نوبت اقدام می کنیم تا بتوانیم تا جای ممکن فضای ایمن و سالمی را برای مسافران ناوگان اتوبوسرانی فراهم کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج،  محمود ترفع ، مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درخصوص تمهیدات اتوبوسرانی جهت مقابله با ویروس کرونا گفت: حضور تعداد قابل توجه افراد در یک مکان از دلایل و عوامل انتقال ویروس کروناست به همین دلیل بر اساس پروتکل های وزارت بهداشت، ما در هر شبانه روز نسبت به ضد عفونی کردن 5 هزار دستگاه اتوبوس حداقل طی 4 نوبت اقدام می کنیم تا بتوانیم تا جای ممکن فضای ایمن و سالمی را برای مسافران ناوگان اتوبوسرانی فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه در این پوستر ها توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری هنگام استفاده از اتوبوس درج شده است، اظهار کرد: توصیه می‌کنیم شهروندان هنگام استفاده از اتوبوس از دستکش و ماسک استفاده کنند.

ترفع با بیان اینکه از شهروندانی که دارای علایم تب و سرماخوردگی دارند درخواست داریم تا از اتوبوس استفاده نکنند، تصریح کرد: مسافران از تماس دست آلوده با چشم، دهان و بینی خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها