موج
کدخبر : ۳۱۹۹۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319927

عمرانی:

معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: هیچگونه اغماضی با محتکران کالا‌های بهداشتی و ماسک نخواهیم داشت و اشد مجازات را برای افرادی که از عرضه کالا امتناع یا گرانفروشی کرده‌اند، اعمال می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج،  سعید عمرانی ، معاون قضایی دادستان کل کشور اظهار کرد: باید دادستان‌ها مانند گذشته، به نیت هم افزایی و هماهنگی، به کمک دستگاه‌های اجرایی و دولت بیایند و بیش از گذشته، رسالت خود را به ثمر برسانند.

وی افزود: دشمنان نقشه‌های بسیاری را برای کشور کشیده اند، اما به هر حال از مقاطع مختلف سربلند بیرون آمده ایم، در این میان با توجه به تجربه و آشنایی که با جامعه صنفی کشور داریم، مشخص است که قاطبه اصناف، به یاری دولت خواهند آمد و در این حوزه فعال عمل خواهند کرد.

معاون دادستان کل کشور با بیان اینکه هیچگونه اغماضی با محتکران کالا‌های بهداشتی و ماسک نخواهیم داشت، گفت: اشد مجازات را برای افرادی که از عرضه کالا امتناع یا گرانفروشی کرده‌اند، اعمال می‌کنیم.

وی افزود: دستگاه‌های نظارتی امیدوارند که کار بازرسی و نظارت را در ایام پایانی سال به نحو خوبی پیش ببرند؛ البته در شرایط کنونی که موضوع ویروس کرونا پیش آمده، همه امکانات بسیج خواهند شد؛ به نحوی که این مقطع هم همانند سایر مقاطعی که مشکلاتی بروز کرده، با سربلندی سپری خواهد شد؛ اگرچه بخشی از مساله شیوع ویروس کرونا و ایجاد نگرانی‌های ناشی از آن، سیاسی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها