موج
کدخبر : ۳۱۹۸۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319857

محسن هاشمی:

رییس شورای شهر تهران گفت: شهردار منطقه 13 خودش معتقد است که کرونا نداشته البته از 4 تست آن سه مورد مثبت بوده و ظاهراً اکنون مشکوک به این بیماری است ولی الان من از آخرین وضعیت رحمان‌زاده خبری ندارم.

به گزارش خبرگزاری موج،  محسن هاشمی ، رییس شورای شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران در خصوص موضوع ابتلای شهردار منطقه 13 به ویروس کرونا گفت: من مشکلی در این زمینه نداشته‌ام و همانطور هم که در عکس‌ها مشخص است با ایشان دست نداده‌ام، تنها به دلیل اینکه گمان کردم اگر از خانه بیرون بیایم کسی تحویل نمی‌گیرد در خانه ماندم و خوابیدم.

وی افزود: تلفنی با مجتبی رحمان‌زاده شهردار منطقه 13 صحبت کرده‌ام ایشان اکنون از بیمارستان مسیح دانشوری ترخیص شده و به بیمارستان عرفان انتقال یافته است.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: شهردار منطقه 13 خودش معتقد است که کرونا نداشته البته از 4 تست آن سه مورد مثبت بوده و ظاهراً اکنون مشکوک به این بیماری است ولی الان من از آخرین وضعیت رحمان‌زاده خبری ندارم.

هاشمی گفت: روز گذشته جلسات ویژه با حضور مسؤولین شهر تهران در مورد کرونا و خدماتی که باید ارائه شود و سلامت مردم حفظ شود به جمع‌بندی‌های خوبی رسیده‌ایم که خوشبختانه اکنون در حال انجام است.

وی اعلام کرد: امروز نیز جلسه هم‌اندیشی برخی مدیران شهری و شورای شهری‌ها برگزار شد و علاوه بر مبحث کرونا موضوع تلفیق بودجه نیز مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

هاشمی اعلام کرد:‌بخشنامه جدیدی تهیه شده که فعالیت‌های جمعی در شهر روز به روز تعطیل شود و کم کم مسئولین مسلط‌تر به اوضاع باشند.

رییس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: البته در ایران اصولاً ما مدیران دقیقه آخری مسلط بر این مشکلات می‌شویم ولی خوشبختانه بالاخره مسلط می‌شویم و مسؤولین ما از 2500 سال پیش تا کنون این چنین بوده‌اند.

وی بیان داشت: ما مسؤولین مشکل را اول جدی نمی‌گیریم بعد که می‌فهمیم جدی است اقدامات لازم را انجام تا نگرانی‌ها برطرف شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها