موج
کدخبر : ۳۱۹۷۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319736

جهانپور:

رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: شمار مبتلایان به کرونا مجموعا به ۶۴ نفر و مجموع فوتی ها به ۱۲ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، کیانوش جهانپور، رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت در خصوص آخرین آمار  مبتلایان به ویروس کرونا در کشور، اظهار کرد: طبق آمار ارائه شده تا پیش از ظهر امروز تعداد ۱۸ نفر در استان های مختلف مبتلای جدید به کرونا ویروس جدید شناسایی شدند که از این تعداد هشت نفر در استان قم، یک مورد در استان همدان، سه مورد در تهران، دو مورد در مرکزی، دو مورد در استان اصفهان و دو نفر در گیلان مبتلای جدید به کرونا ویروس شناسایی شده است. همچنین از این ۱۸ نفر چهار نفر متاسفانه جان باخته اند.

وی افزود: با این حساب شمار مبتلایان کرونا ویروس مجموعا به ۶۴ نفر و مجموع فوتی ها به  ۱۲ نفر رسید.

وی ضمن تکذیب اظهارات نماینده قم درباره وجود ۵۰ فوتی در قم، گفت: این آمار کذب است.

جهانپور ضمن تکذیب اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر فوت ۵۰ نفر در قم گفت: این آمار کاملا کذب است و صحت ندارد ضمن اینکه این فرد به آمار دسترسی ندارد و صلاحیت اظهار نظر در این خصوص را ندارد.

وی افزود: اظهارات این نماینده به جای اینکه به مردم قم کمک کند و روحیه مردم را افزایش دهد باعث تضعیف روحیه مردم و ایجاد استرس می شود.

توضیح: آمار مبتلایان به کرونا ویروس که ساعتی پیش توسط رییس روابط عمومی وزارت بهداشت 64 نفر اعلام شده بود، ساعتی پس از انتشار خبر به عدد 61  اصلاح شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها