موج
کدخبر : ۳۱۹۲۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319215

سردار اشتری:

فرمانده نیروی انتظامی گفت: تاکنون هیچ مشکل امنیتی در شعب اخذ رأی در سراسر کشور گزارش نشده است و بحمداله انتخابات در حال حاضر با امنیت و آرامش در حال برگزاری است و قطعاً این روند تا پایان برگزاری انتخابات ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج؛ سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه از همان ساعات اولیه مردم با شور و نشاط در پای صندوق‌های رأی حضور یافته اند، گفت: امیدواریم که مردم عزیز حضور در انتخابات را به ساعات پایانی موکول نکنند و این تکلیف شرعی و الهی را هر چه سریع‌تر به انجام برسانند.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ مشکل امنیتی در شعب اخذ رأی در سراسر کشور گزارش نشده است، افزود: بحمداله انتخابات در حال حاضر با امنیت و آرامش در حال برگزاری است و قطعاً این روند تا پایان برگزاری انتخابات ادامه دارد.

* امنیت برقراری شعب اخذ رأی بر عهده نیروی انتظامی است

فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه امنیت برقراری شعب اخذ رأی بر عهده نیروی انتظامی است، تصریح کرد: امنیت شعب اخذ رای از ماه‌های گذشته با برنامه ریزی‌های دقیق انجام شده است ضمن اینکه مردم نیز تاکنون همکاری خوبی با مأموران نیروی انتظامی داشته اند که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی اعلام کرد: حدود ۲۰۰ هزار نفر نیرو‌های پلیس به همراه بسیج و نیز ۱۰۰ هزار نفر گشت‌های پلیس در اقصی نقاط کشور بکارگیری شده اند؛ بحمداله تمامی مسؤولان همکاری خوبی با نیرو‌های پلیس داشته اند امیدواریم ما نیز خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم و این انتخابات با امنیت کامل به اتمام برسد.

سردار اشتری با بیان اینکه مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) امروز را روز جشن ملی مردم اعلام کرده اند، گفت: بنده نیز به نوبه خود این روز را به مردم عزیز و همکاران مان تبریک می‌گویم و قدردان زحمات تمامی همکاران و خانواده هایشان هستم، چرا که آنان از ماه‌های گذشته برای برگزاری انتخاباتی امن در حال تلاش بوده اند.

* دشمن نمی‌تواند در اراده و همت مردم بزرگوار ایران اسلامی خللی ایجاد کند

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: دشمن نمی‌تواند در اراده و همت مردم بزرگوار ایران اسلامی خللی ایجاد کند و نشانه آن حضور پرشور مردم در انتخابات است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها