موج
کدخبر : ۳۱۸۱۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318143

حناچی:

شهردار تهران گفت: در نیمه اول اسفند همه خبرنگاران و شهروندان را به مراسم افتتاح یکی از پروژه‌های عمرانی سخت پایتخت (زیرگذر گیشا) دعوت می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری موج،  پیروز حناچی ، شهردار تهران در حاشیه آیین افتتاحیه ۵۵ طرح مدیریت شهری در منطقه 22 تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیشتر طرح‌های افتتاح شده در منطقه ۲۲ تهران از جنس توجه به خدمات عمومی و افزایش سرانه‌های اجتماعی است.

شهردار تهران تصریح کرد: حجم ساخت و ساز‌ها در منطقه ۲۲ به گونه‌ای رقم خورد که میزان سرانه‌های فرهنگی، اجتماعی و خدماتی در آن کمتر دیده شود که مدیریت شهری در تلاش است تا با انجام طرح‌های مدیریتی سرانه‌های اجتماعی و خدماتی منطقه را افزایش دهد.

حناچی در پاسخ به سوالی مبنی بر این نکته که تا پایان سال چه طرحی در پایتخت افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد، اظهار کرد: در نیمه اول اسفند ماه همه شما و شهروندان را به مراسم افتتاح یکی از پروژه‌های عمرانی سخت پایتخت (زیرگذر گیشا) دعوت می‌کنم.

او در پاسخ به این سوال که آیا دیگر در منطقه 22 تهران شاهد ساخت و ساز نخواهیم بود، گفت: به دنبال آن نیستیم که به شکل فعلی (ساخت و ساز در تراکم بالا )در منطقه 22  را داشته باشیم و از این راه باری به حجم تراکم ساخت و ساز منطقه بیفزاییم و تلاش مدیریت شهری این است که بیشتر سرانه‌های اجتماعی را در این منطقه افزایش دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها