موج
کدخبر : ۳۱۵۲۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315262

حجت نظری:

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این نکته که کسانی که مخالف فروش خانه اقدسیه هستند طبیعتا نفعی ندارند، گفت: آنهایی که بر فروش اصرار دارند گویا منافعی از فروش این ساختمان دارند.

به گزارش خبرگزاری موج،  حجت نظری ، عضو شورای اسلامی شهر تهران با تذکر درباره انتصابات در شهرداری تهران اظهار کرد: طبق قانون نمی شود هیچ فردی بیش از چهار ماه در جایی سرپرست باشد.

وی افزود: ما امروز با مدیرانی مواجهیم که بیش از شش یا هفت ماه است که سرپرست هستند و باید هیأت تخلفات نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد.

نظری گفت: اگر کسی در این خصوص تخلفی کرده باید به هیأت تخلفات معرفی شده و با آن فرد برخورد شود.

وی در بخش دیگری از این تذکر به موضوع خانه اقدسیه اشاره کرد و گفت: گویا اراده ای وجود دارد که تلاش می کند که این خانه فروش برود.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: نکته جالب این است که در سامانه طرح تفصیلی به گونه ای دسترسی ها بسته شده که اعضای شورای شهر امکان دیدن اطلاعات این ملک را ندارند.

وی با اشاره به این مطلب که کسانی که مخالف فروش این ملک هستند که طبیعتا نفعی ندارند افزود: آنهایی که بر فروش اصرار دارند گویا منافعی از فروش این ساختمان دارند.

نظری گفت: اینکه بخواهند این خانه را در سکوت خبری بفروشند عجیب است و بر ابهامات افزوده است و آنچه همین ابهامات را اضافه کرده بستن دسترسی اعضا برای دیدن اطلاعات این ملک است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها