موج
کدخبر : ۳۱۴۱۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314138

حشمتی:

رییس کل دادگستری استان تهران گفت: تراکم پرونده‌ها و به تبع آن اطاله دادرسی از عمده‌ مشکلات استان تهران است و در آینده نیز با افزایش تعداد قاضی و شعب تجدیدنظر در کنار سایر راه‌های موثرتر پیگیر کاهش اطاله دادرسی در استان خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری موج،  محمد جواد حشمتی ، رییس کل دادگستری استان تهران در جمع قضات تجدیدنظر استان تهران در مجتمع غدیر تراکم پرونده‌ها و به تبع آن اطاله دادرسی را از عمده‌ مشکلات این استان دانست و اظهار کرد: برای برطرف شدن اطاله دادرسی نیازمند تدابیر جدید و جدی‌تر هستیم که با برنامه تحولی که در حال اجراست امیدواریم نتیجه‌ مناسب حاصل شود.

وی افزایش تعداد قضات در ماه‌های گذشته را یکی از تلاش‌های صورت گرفته برای رفع مشکل اطاله دادرسی عنوان کرد و گفت: در آینده نیز با افزایش تعداد قاضی و شعب تجدیدنظر در کنار سایر راه‌های موثرتر پیگیر کاهش اطاله دادرسی در استان خواهیم بود.

رییس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه به دنبال رفع اطاله دادرسی در کنار رسیدن مردم به حقوق خود هستیم، رعایت شان قضات و ارائه‌ مناسب خدمات و رفاه را از وظایف حوزه ستادی دانست و گفت: بر این باوریم با تکریم قضات دادگستری، مراجعین نیز مورد تکریم قرار می‌گیرند و در سلامت امور نیز نقشی اساسی خواهد داشت.

وی از همکاران قضایی استان تهران خواست با روی باز مردم و ارباب رجوع را پاسخگو باشند و توضیحات لازم در خصوص آرا صادره ارائه نمایند.

رئیس کل دادگستری تهران همچنین از قضات بازنشسته این مرجع قضایی طی مراسمی تقدیر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها