موج
کدخبر : ۲۸۸۵۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-288538

رییس سازمان امداد و نجات در گفت و گو با موج:

در تصادفیک دستگاه اتوبوس با یک ترسیلی در محور اصفهان -کاشان 21 نفر مصدوم و یک مسافر جان باخت.

مرتضی سلیمی در گفت و گو با خبرنگار  سلامت خبرگزاری موج، گفت: معمولا در پایان هفته ها به واسطه افزایش حجم تردد های جاده ای که با هدف سفرهای تفریحی انجام می شود، آمار تصادفات و به تبع آن رقم خوردن حوادث افزایش می یابد.
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اضافه کرد:  با این حال خوشبختانه در این هفته بجز موردی که صبح امروز جمعه 28 تیر ماه گزارش شده میزان تصادفات کاهش داشته که از این بابت خدا را شاکریم.
وی در رابطه با تصادف مورد اشاره خاطر نشان کرد: اما در تصادف جاده ای  محور مواصلاتی اصفهان - کاشان که صبح امروز رخ داد ، یک اتوبوس حامل مسافر با یک دستگاه کامیون تریلی شدیداً برخورد داشته که متاسفانه در این حادثه یکی از مسافران اتوبوس جان خود را از دست داده است. 

سلیمی در بخش دیگری از این گفت و گو عنوان کرد: در تصادف یاد شده 22 نفر حادثه دیده وجود داشت که  با احتساب یک مسافر فوت شده ، 21 مصدوم مورد درمان قرار گرفتند.
وی اضافه کرد: از میان مصدوم شدگان چهار نفر به واسطه  توسط امدادگران سازمان امداد و نجات به مراکز درمانی منتقل شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    خدایا سلامتی مسافرا خوشبختی جوانان رفع گرفتاری شفای بیماران اشتغال جوانان سفره پر نون جیب پر پول مرز آرام مسعول وظیفه شناس ترک معتادان غنی شدن فقرا مردم قانون پذیر مسعول پاک دست نگرفتن رشوه حذف پارتی بازیو..........نصیب ملت سلحشور ما کن

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها