موج
کدخبر : ۲۸۵۸۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-285827

سردار حسین اشتری:

فرمانده نیروی انتظامی اولویت اصلی ناجا را استقرار و ارتقای امنیت و آرامش و نظم در جامعه دانست و گفت: هیچ نقطه‌ای نباید از دید نیروی انتظامی پنهان بماند و پلیس حافظ جان، مال و ناموس مردم است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری ،  فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی صبح امروز (12 تیر) در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با بیان اینکه اگر ناجا در اتفاقاتی که از سال 96 تاکنون رخ داد، اقتدار نداشت، اتفاقات بیشتری رخ می‌داد، گفت: سرریز کوتاهی برخی دستگاه‌ها در اجرای وظایفشان به نیروی انتظامی می‌رسد و چنانچه مدیران مشکلات ایجاد شده در حوزه‌های مختلف را به خوبی مدیریت نکنند، نیروی انتظامی باید با حضور در صحنه آنها را مدیریت کند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به گستردگی و تنوع مأموریت‌ها در ناجا و حضور پلیس در اقصا نقاط کشور عنوان کرد: نیروی انتظامی با هدایت‌های رهبری و مجاهدت پرسنل، گام‌های خوبی را در کشور برداشته است.

وی اولویت اصلی ناجا را استقرار و ارتقای امنیت و آرامش و نظم در جامعه دانست و تصریح کرد: هیچ نقطه‌ای نباید از دید نیروی انتظامی پنهان بماند و پلیس حافظ جان، مال و ناموس مردم است.

اشتری با اشاره به اقتدار توأم با رأفت، مهربانی و عدالت پلیس بر اساس فرموده فرمانده کل قوا اظهار کرد: با کسانی که مخل نظم و امنیت مردم هستند و حقوق مردم را نادیده گرفته و به حقوق مردم و قانون تجاوز می‌کنند، برخورد کرده و اعمال قانون و از کسانی که قوانین را رعایت می‌کنند، حمایت می‌کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه انشاءالله با برنامه‌ریزی و بر اساس اولویت‌ها، پیشرفت‌های مناسبی را داشته باشیم، خاطرنشان کرد: استان کرمان با 11 درصد جغرافیای کشور موضوعات خاص خود را دارد و استان ویژه‌ای است.

وی با تأکید بر اینکه امنیت استان کرمان در حوزه کلان برای ما اهمیت زیادی دارد و باید امینتی که در شأن مردم این استان است را ایجاد کنیم، افزود: در اکثر شاخص‌ها پیشرفت‌های بسیار خوبی در استان کرمان داشته‌ایم و کارهای زیادی را داریم که باید آنها را انجام دهیم.

عملکرد ناجا در حوزه‌های مختلف بی‌نظیر است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تقدیر از تلاش‌های مجموعه انتظامی استان اظهار کرد: عملکرد نیروی انتظامی در سال‌های اخیر و هر چه به جلو می‌رویم در برقراری امنیت پایدار در حوزه‌های مختلف کشور بی‌نظیر است.

حجت‌الاسلام حس علیدادی‌سلیمانی نمودار حرکت تکاملی نیروی انتظامی را قابل قبول دانست و عنوان کرد: کرمان از وسعت و موقعیت جغرافیایی ویژه‌ای برخوردار است و با توجه به همجواری آن با کویر بسیاری از مسائل از گذشته ریشه‌هایی داشته که مبارزه با آنها در حوزه نیروی انتظامی است.

وی بر اخلاق‌محوری به ویژه برای نیروی انتظامی تاکید کرد و افزود: نیروی انتظامی در اوج اقتدار باید با رأفت با مردم برخورد کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها