رئیس پلیس راه مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است.

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی ،  رئیس پلیس راه مازندران درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است و در محورهای هراز و کندوان شاهد حجم ترافیک بیشتری هستیم.

وی افزود: روزهای پُرترافیکی را باتوجه به سالروز رحلت امام رحل (ره)، در پیش بودن تعطیلات عید سعید فطر و قیام خونین 15 خرداد در محورهای مازندران پیش رو داریم به‌طوری‌که روز گذشته شاهد ترافیک سنگینی در محورهای استان بودیم.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی نیز به‌منظور تسهیل در تردد در محورهای استان در دستور کار قرار می‌گیرد که از ساعت 12 ظهر امروز آغاز شده و تا ساعت 6 صبح روز شنبه ادامه دارد، اضافه کرد: تردد تمامی تریلرها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز از مسیر جنوب به شمال، ساعت هشت تا ساعت 24 روز جمعه از مسیر شمال به جنوب ممنوع خواهد بود.

این مسؤول با اعلام اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کندوان همچنان ممنوع است، بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 امروز تا ساعت دو بامداد فردا از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل،تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 امروز تا ساعت دو بامداد فردا از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز چهارشنبه 15 خردادماه تا ساعت دو بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت16 تا ساعت دو بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه است.

وی افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه 17 تا ساعت دو روز شنبه 18 خردادماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه تا ساعت دو امداد روز شنبه 18 خردادماه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان مازندران به ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها کماکان از محور هراز اشاره کرد و گفت: تردد تمامی کامیون‌ و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز دوشنبه 13 خردادماه تا ساعت 18 روز شنبه 18 خردادماه از این محور ممنوع اعلام شده است.

این مسؤول تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه 17 تا ساعت دو بامداد روز شنبه 18 خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه 17 تا ساعت دو بامداد روز شنبه 18 خردادماه از آب اسک به رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی با تأکید بر توجه رانندگان به توصیه‌های پلیس، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه در برخی از موارد باتوجه به ترافیک سنگین مجبور به اعمال محدودیت‌های غیرقابل پیش‌بینی می‌شویم ضرورت دارد رانندگان به هشدارهای پلیس توجه کنند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.